Povezane vesti
„Oči su ogledalo duše“: Evo kako možete da saznate da li u vama tinja Alchajmer
City magazine 25.03.2023
Skorašnja istraživanja, objavljena u februaru mesecu u medicinskom časopisu Akta Neuropatologika, pokzauju da se prvi znaci Alchajmerove bolesti mogu prikazati u očima. „Ovo je prozor u mozak”, objašnjava oftamolog Kristin Grir, direktorka medicinskog… »
Stručnjaci otkrili: Znakovi jedne od najstrašnijih bolesti pojavljuju se u oku
Vesti online 25.03.2023
Rezultati nedavne studije, objavljeni u februaru u medicinskom časopisu Acta Neuropathologica, pokazuju da se prvi znaci Alchajmerove bolesti mogu pojaviti u očima. Promene u mrežnjači i mozgu. – Oko je prozor u mozak – kaže oftalmolog Kristin Grir… »
Vesti dana »
Počela isporuka sirove nafte u Srbiju nakon gotovo 100 dana od početka sankcija koje su SAD uvela NI
Radio sto plus pre 44 minutajoš 32 povezane
"Kako ste glasali": Protest ispred dekanata Filozofskog fakulteta u Novom Sadu
N1 Info pre 44 minutajoš 20 povezanih
Železnička nesreća u Španiji kod Adamuza: najmanje 39 poginulih, preko 150 povređenih i detalji o vozovima i pruzi
Naslovi.ai pre 14 minutajoš 66 povezanih
"Više puta sam pokušao da objasnim Trampu da ne dodeljujem Nobelovu nagradu!": Premijer Norveške objasnio kakve probleme je imao
Kurir pre 14 minutajoš 70 povezanih
RHMZ dao prognozu za celu nedelju: Zima ne popušta, a evo kad opet kreću padavine
Nova pre 2 satajoš 31 povezana


