Povezane vesti

Nisam mađioničar, pa da znam to! Željko zaveo red posle velike pobede i euforije: Rekao sam - Odmah kući, na spavanje!

Nisam mađioničar, pa da znam to! Željko zaveo red posle velike pobede i euforije: Rekao sam - Odmah kući, na spavanje!

Mondo 25.03.2023
Željko Obradović ima tri uzastopna poraza od Cedevita Olimpije i ne namerava da nastavlja taj crni niz. Željko Obradović ima tri uzastopna poraza od Cedevita Olimpije i ne namerava da nastavlja taj crni niz. Partizan je rutinski pobedio najbolji tim… »
Spektakl - ja ovo ne mogu rečima da opišem! Oglasio se legendarni košarkaš Partizana: Demonstracija sile, čas košarke...

Spektakl - ja ovo ne mogu rečima da opišem! Oglasio se legendarni košarkaš Partizana: Demonstracija sile, čas košarke...

Mondo 25.03.2023
Miroslav Berić nije mogao dovoljno da nahvali igrače i navijače Partizana posle pobede srpskog tima nad Olimpijakosom u Evroligi! Miroslav Berić nije mogao dovoljno da nahvali igrače i navijače Partizana posle pobede srpskog tima nad Olimpijakosom u… »
Magičnih 30, agregat iz Australije i željkova zapamćena lekcija: Ovako je Partizan razbio lidera Evrolige!

Magičnih 30, agregat iz Australije i željkova zapamćena lekcija: Ovako je Partizan razbio lidera Evrolige!

Mondo 25.03.2023
Partizan je zaista dominantno dobio Olimpijakos i uspeo da dođe do bitne pobede, a vidljivo je bilo da je sve funkcionisalo u igri tima Željka Obradovića. Ipak, šta je to što je bilo ključno za ovaj trijumf? Partizan je zaista dominantno dobio… »

Vesti dana »