Povezane vesti

Luka Dončić zabrinuo fanove: „Frustriran sam, dešavaju mi se neke stvari van terena koje su veće od košarke“!

Luka Dončić zabrinuo fanove: „Frustriran sam, dešavaju mi se neke stvari van terena koje su veće od košarke“!

Hot sport 25.03.2023
U Dalasu očigledno nešto ne štima Košarkaši Dalasa poraženi su od ekipe Šarlota 109:117. Ekipa Džejsona Kida nalazi se u jako lošoj formi, pošto su izgubili 6 od poslednjih 8 utakmica. Jedna od te dve pobede došla je nakon produžetka protiv… »
Dončić: Ne uživam u košarci, imam privatne probleme

Dončić: Ne uživam u košarci, imam privatne probleme

Sport klub 25.03.2023
Podeli : Luka Dončić je posle trećeg poraza u nizu Dalasa, 117:109 protiv Šarlota kod kuće u NBA ligi, bio neprepoznatljiv. Reprezentativac Slovenije uprkos porazima igra dobro, a i u najnovijem porazu, četvrtom u poslednjih pet utakmica, postigao… »
Igrač za koga niste čuli napravio čudo u NBA: Prosečno beleži 8 poena, a sada napravio istorijski podvig!

Igrač za koga niste čuli napravio čudo u NBA: Prosečno beleži 8 poena, a sada napravio istorijski podvig!

Večernje novosti 25.03.2023
KOŠARKAŠI Memfis Grizlisa osigurali su mesto u plej-ofu NBA lige nakon impresivne pobede nad Hjuston Roketsima. Istorijsku partiju pružio je Luk Kenard. Tanjug/ap Košarkaš koji je nedavno stigao u Memfis iz redova Los Anđeles Klipersa, Luk Kenard… »
Boston pobedio, Džejson Tejtum oborio rekord legendarnog Lerija Birda

Boston pobedio, Džejson Tejtum oborio rekord legendarnog Lerija Birda

Euronews 25.03.2023
Košarkaši Bostona bili su bolji od Indijane u sinoćnjem meču NBA lige 130:95, a taj susret zauvek će ostati upisan u istoriji Seltiksa po neverovatnom rekordu Džejsona Tejtuma. Naime, najbolji igrač ovog kluba je protiv Pejsersa ubacio 34 poena i… »

Vesti dana »