Povezane vesti

Skoplje poklanja Ukrajini 12 borbenih helikoptera MI-24: U zamenu dobijaju 8 transportnih letelica! U sredu konačna odluka

Skoplje poklanja Ukrajini 12 borbenih helikoptera MI-24: U zamenu dobijaju 8 transportnih letelica! U sredu konačna odluka

Kurir 25.03.2023
Ministarka odbrane Severne Makedonije Slavjanka Petrovska najavila je da će naredne sedmice biti doneta odluka o donaciji 12 borbenih helikoptera MI-24 Ukrajini. "Na narednoj sednici vlade, koja će se po meni održati već u sredu, predložiću… »
Skoplje Ukrajini donira 12 borbenih helikoptera MI-24, umesto njih nabavlja višenamenske

Skoplje Ukrajini donira 12 borbenih helikoptera MI-24, umesto njih nabavlja višenamenske

Radio 021 25.03.2023
Ministarka odbrane Severne Makedonije Slavjanka Petrovska najavila je da će naredne sedmice biti doneta odluka o donaciji 12 borbenih helikoptera MI-24 Ukrajini. "Na narednoj sednici vlade, koja će se održati već u sredu, predložiću donošenje… »
Skoplje želi da Ukrajini donira 12 borbenih helikoptera MI-24 iz 1984.

Skoplje želi da Ukrajini donira 12 borbenih helikoptera MI-24 iz 1984.

N1 Info 25.03.2023
Ministarka odbrane Severne Makedonije Slavjanka Petrovska najavila je da će naredne sedmice biti doneta odluka o donaciji 12 borbenih helikoptera MI-24 Ukrajini. „Na narednoj sednici vlade, koja će se po meni održati već u sredu, predložiću… »

Vesti dana »