Povezane vesti

(Video) Kakav je đak bila Ana Nikolić: Direktor osnovne škole koju je pohađala pokazao nam je matične knjige: "Bila je…

(Video) Kakav je đak bila Ana Nikolić: Direktor osnovne škole koju je pohađala pokazao nam je matične knjige: "Bila je…

Blic 25.03.2023
Pop pevačica Ana Nikolić je živela u selu Donja Mutnica odakle se preselila u Paraćin kada je počela sa školovanjem. U Paraćinu je završila Osnovnu školu "Stevan Jakovljević" u kojoj su bili veoma raspoloženi da pričaju o njoj. Samo u emisiji… »
(Video) Ovo je porodična kuća u kojoj je odrasla Ana Nikolić: U selu Donja Mutnica za pevačicu kažu: "Svašta je radila…

(Video) Ovo je porodična kuća u kojoj je odrasla Ana Nikolić: U selu Donja Mutnica za pevačicu kažu: "Svašta je radila…

Blic 25.03.2023
Nedaleko od Paraćina nalazi se selo za koje je pevačica Ana Nikolić veoma vezana. Ekipa emisije "Metar moga sela" uputila se u Donju Mutnicu, mesto u kom se nalazi porodična kuća pop zvezde. U Donjoj Mutnici meštani su nas dočekali sa osmehom veoma… »
(Video) "treba joj malo pomoći": U Paraćinu svi pričaju o Ani Nikolić: "Mislim da je bila razočarana u muža i da se tada…

(Video) "treba joj malo pomoći": U Paraćinu svi pričaju o Ani Nikolić: "Mislim da je bila razočarana u muža i da se tada…

Blic 25.03.2023
Pop zvezda Ana Nikolić odrasla je u Paraćinu, u koji se preselila kada je krenula u školu i upravo zbog nje ekipa emisije "Metar moga sela" koja se emituje subotom u 16 h samo na Blic televiziji, na MTS kanalu 115, obišla je ovaj grad. Sugrađani… »
(Video) "upoznala sam dečka putem društvene mreže, a kada smo se našli tu je bila i njegova žena": Gošća otkrila detalje…

(Video) "upoznala sam dečka putem društvene mreže, a kada smo se našli tu je bila i njegova žena": Gošća otkrila detalje…

Blic 25.03.2023
I ove subote samo na Blic televiziji, na MTS kanalu 115 u 16.25 h gledajte emisiju "Duplo zadovoljtsvo" u kojoj je gošća Tamara Galijano. Kao i svake subote na meniju je zdrava kuhinja a šta su to tačno pripremali domaćini Stanko i Stanoje sa svojom… »

Vesti dana »