Повезане вести

"Волео бих да се остварим у улози оца" Дејан Драгојевић отворио душу о Јовани: Причали смо о деци, имамо име за девојчицу

"Волео бих да се остварим у улози оца" Дејан Драгојевић отворио душу о Јовани: Причали смо о деци, имамо име за девојчицу

Курир 25.03.2023
Дејан Драгојевић већ неколико месеци ужива у вези са девојком Јованом, а сада је по први пут открио да би желео да има децу са њом. - Волео бих да се будем у улози оца. Није ми толико битна улога младожење. Папир, као… »
(Видео) "хоћу да направим дете Јовани": Дејан Драгојевић преломио, жели породицу са новом девојком: "Изабрао сам име за…

(Видео) "хоћу да направим дете Јовани": Дејан Драгојевић преломио, жели породицу са новом девојком: "Изабрао сам име за…

Блиц 25.03.2023
Дејана Драгојевића наша екипа посетила је у теретани где вредно тренира. Победник ријалитија "Задруга" проговорио је само за "Блиц" о новој девојци Јовани, али и открио да жели да се оствари у улози родитеља. Како Дејан… »
(Видео) "платио сам далилине трошкове за развод брака": Дејан искрено о бившој жени, њеном оцу и новој девојци: "Хусо, не…

(Видео) "платио сам далилине трошкове за развод брака": Дејан искрено о бившој жени, њеном оцу и новој девојци: "Хусо, не…

Блиц 24.03.2023
Дејана Драгојевића наша екипа посетила је у теретани где вредно тренира. Победник ријалитија "Задруга" проговорио је само за "Блиц" о новој девојци Јовани, али и разводу од бивше Далиле Драгојевић која га је јавно преварила на… »

Вести дана »