Povezane vesti

Bog, oružje i Tramp: Hiljade ljudi na mitingu u Teksasu, bivši predsednik pohvalio Putina i Sija, obećao mir u Ukrajini za…

Bog, oružje i Tramp: Hiljade ljudi na mitingu u Teksasu, bivši predsednik pohvalio Putina i Sija, obećao mir u Ukrajini za…

Kurir 26.03.2023
U svom prvom pojavljivanju u javnosti otkako je pre nedelju dana spekulisao da će uskoro biti uhapšen, Donald Tramp je kritikovao v išestruke krivične istrage koje su ga mučile otkako je napustio funkciju u januaru 2021. Speaking in Waco tonight… »
"Bajdenova Amerika je banana republika trećeg sveta": Tramp tvrdi da ga duboka država prati zbog Ukrajine (foto)

"Bajdenova Amerika je banana republika trećeg sveta": Tramp tvrdi da ga duboka država prati zbog Ukrajine (foto)

Pravda 26.03.2023
Bivši predsednik Donald Tramp rekao je svojim pristalicama u subotu da predsednik Džo Bajden pretvara SAD u „banana republiku“ i obećao da će „odbojnu političku klasu zauvek izbaciti sa funkcije, ako bude ponovo izabran sledeće godine… »
Tramp na predizbornom skupu: “Ja sam najnedužniji čovek u istoriji Amerike”

Tramp na predizbornom skupu: “Ja sam najnedužniji čovek u istoriji Amerike”

Vesti online 26.03.2023
Bivši američki predsednik Donald Tramp poručio je juče u Teksasu hiljadama pristalica se protiv njega vode lažne istrage. Istraga protiv Trampa Trampovo huškanje u Teksasu Opsada Vaku 1993. i krvavi napad na sektu koja se suprotstavljala saveznoj… »
Trump u kampanji 2024: Žestoka retorika i simbolika lokacije

Trump u kampanji 2024: Žestoka retorika i simbolika lokacije

Al Jazeera 26.03.2023
Prkosni i huškački raspoloženi Donald Trump održao je u subotu prvi skup kampanje za predsjedničke izbore 2024. u teksaškom gradu Wacu, inače poznatom po krvavom otporu saveznoj vladi. Bivši američki predsjednik Donald Trump pred hiljadama je… »
"Ja sam najneviniji čovek u istoriji SAD": Tramp krenuo u kampanju za izbore, prvi predizborni skup u Teksasu: "Ovaj progon je…

"Ja sam najneviniji čovek u istoriji SAD": Tramp krenuo u kampanju za izbore, prvi predizborni skup u Teksasu: "Ovaj progon je…

Blic 26.03.2023
Bivši američki predsednik Donald Tramp pred hiljadama pristalica juče u Teksasu rekao je da se protiv njega sprovode jedna za drugom lažne istrage i da se progoni staljinističkim metodama. - Od početka su to lov na veštice i lažne istrage jedna za… »
Tramp na prvom predizbornom skupu u Teksasu: Ja sam najneviniji čovek u istoriji SAD-a

Tramp na prvom predizbornom skupu u Teksasu: Ja sam najneviniji čovek u istoriji SAD-a

Telegraf 26.03.2023
Tramp je juče održao prvi skup kampanje za predsedničke izbore 2024. u teksaškom gradu Vejku, inače poznatom po žestokom otporu saveznoj vladi. Bivši američki predsednik Donald Tramp pred hiljadama pristalica juče u Teksasu rekao je da se protiv… »

Vesti dana »