Povezane vesti

Predsednik Srbije: Putin mi nije rekao šta će biti u Ukrajini ali sam to prepoznao po ovome! Albanske tajne službe nisu…

Predsednik Srbije: Putin mi nije rekao šta će biti u Ukrajini ali sam to prepoznao po ovome! Albanske tajne službe nisu…

Kurir 26.03.2023
* Još 25. novembra sam predvideo da se sprema mnogo toga teškog u svetu * Amerikanci prave jedan blok unutar Evrope, u junu velike promene za Ukrajinu * O tačnom iznosu dugova srpskih klubova: Zvezde i Partizana, uvredama da je izdajnik, ludak, lažima… »
Amerikanci prave jedan blok unutar Evrope, u junu velike promene s ukrajinom! Predsednik prognozira šta će se uskoro zbiti u…

Amerikanci prave jedan blok unutar Evrope, u junu velike promene s ukrajinom! Predsednik prognozira šta će se uskoro zbiti u…

Kurir 26.03.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je kazao da će se u narednim mesecima menjati dinamika našeg odnosa sa Evropom, i da želi da se nada da će to biti u pozitivnom svetlu. - Mislim da već u junu mora da usledi, pošto Ukrajina neće lako… »
Vučić: Uskoro otvaram fabriku Bizerba, imaćemo još investicija

Vučić: Uskoro otvaram fabriku Bizerba, imaćemo još investicija

Politika 26.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da uskoro ide u Valjevo da otvori fabriku Bizerba, ističući da mnogo toga, kako je rekao, treba da se otvori ove godine. Vučić je naveo da je Srbija do 20. marta privukla oko 693 miliona stranih… »
Amerika pravi blok unutar Evrope! Menjaće se i naš odnos: Na Starom kontinentu dolazi do promene političke mape!

Amerika pravi blok unutar Evrope! Menjaće se i naš odnos: Na Starom kontinentu dolazi do promene političke mape!

Kurir 26.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić otkrio je da nas na međunarodnoj pozornici već u junu očekuju velike promene, poput toga da Amerika pravi novi blok unutar Evrope, koji će biti izuzetno moćan, ali i da će na samom Starom kontinentu dolaziti do… »
Vučić: Gotovo je nemoguće da će Ukrajina pobediti u ratu

Vučić: Gotovo je nemoguće da će Ukrajina pobediti u ratu

Vesti online 27.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da Ukrajina neće lako pobediti u vojnom smislu, naglasivši da je to gotovo nemoguće. Vučić je istakao da, pošto Ukrajina ne može dobiti vojno rat, očekuje da će Kijev dobiti veliki zamah na… »
Vučić: "u Evropi slede promene političke mape, Ukrajina se okreće. To će uticati i na Srbiju"

Vučić: "u Evropi slede promene političke mape, Ukrajina se okreće. To će uticati i na Srbiju"

Telegraf 27.03.2023
Vučić govori o razgovorima u Ohridu, sastanku sa premijerom Mađarske Viktorom Orbanom, i drugim važnim temama. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je očekivao rat u Ukrajini, da je to razumeo pre samog početka, ali i da je gotovo… »
Vučić: Velike promene u globalnoj politici menjaće dinamiku odnosa Srbije sa EU

Vučić: Velike promene u globalnoj politici menjaće dinamiku odnosa Srbije sa EU

RTS 26.03.2023
Srbija je uspela da izdrži pritiske Zapada i ne uvede sankcije Rusiji, rekao je predsednik Aleksandar Vučić. Već u junu očekuje velike promene u globalnoj politici i da će Ukrajina dobiti veliki zamah na evropskom putu sa mogućnošću ulaska u… »
Vučić: Stranci zaustavili poslove sa litijumom

Vučić: Stranci zaustavili poslove sa litijumom

RTV 26.03.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je Srbija propustila veliku šansu za razvoj time što su obustavljeni svi poslovi sa litujumom i za to je optužio, kako je rekao, strane službe. "Mislili su da sam lud, jer sam jedini… »
Vučić: Putin mi nije rekao da će početi rat, ali bilo mi je jasno

Vučić: Putin mi nije rekao da će početi rat, ali bilo mi je jasno

Danas 26.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Beogradu da mu ruski predsednik Vladimir Putin nije rekao da će započeti rat protiv Ukrajine, ali da mu je to bilo jasno posle razgovora s njim u Sočiju. Povodom izjave austrijskog novinara… »
Vučić: Putin mi nije rekao da će početi rat, ali bilo mi je jasno

Vučić: Putin mi nije rekao da će početi rat, ali bilo mi je jasno

Novi magazin 26.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Beogradu da mu ruski predsednik Vladimir Putin nije rekao da će započeti rat protiv Ukrajine, ali da mu je to bilo jasno posle razgovora s njim u Sočiju. Povodom izjave austrijskog novinara… »
Vučić: Stranci zaustavili poslove sa litijumom

Vučić: Stranci zaustavili poslove sa litijumom

Insajder 26.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je Srbija propustila veliku šansu za razvoj time što su obustavljeni svi poslovi sa litujumom i za to je optužio, kako je rekao, strane službe. "Mislili su da sam lud, jer sam jedini koji sam… »
Predsednik Vučić: Hoćete da vam objasnim zašto sam ja „ludak“?

Predsednik Vučić: Hoćete da vam objasnim zašto sam ja „ludak“?

N1 Info 26.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je jutros više od sat i po vremena na TV Pink, a za to vreme nije oktrio mnogo toga novog, već se više obračunavao sa kritikama i napadima političkih protivnika. Predsedniku je naročito zasmetalo to što… »
Vučić: Ako hoćete da nas bijete, nema od tog posla ništa! Hoćete da vam objasnim zašto sam ja „ludak“?

Vučić: Ako hoćete da nas bijete, nema od tog posla ništa! Hoćete da vam objasnim zašto sam ja „ludak“?

Nova 26.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je dva meseca pre početka napada na Ukrajinu znao šta će se desiti, ali da to nije zato što je pametan ili prorok, već zato što je "poslagao činjenice". Pozvao je građane da dođu u Batajnicu 22… »
Hoćete da znate zašto sam Ja ludak Predsednik u evro otkrio dugove Partizana i Zvezde pa pomenuo litijum, špijune i uvrede…

Hoćete da znate zašto sam Ja ludak Predsednik u evro otkrio dugove Partizana i Zvezde pa pomenuo litijum, špijune i uvrede…

Kurir 26.03.2023
Ponovio da nema nijednu vilu, ni milione, ni milijarde, što se vidi i u APR-u: Čime će onda da me ucene? BEOGRAD - Hoćete da znate zašto sam ja ludak...Jesam, jer niko ovo ne bi trpeo ni izdržao što meni rade godinama, rekao je jutros uživo na TV… »
"Već u junu slede velike promene zbog Ukrajine": Vučić o situaciji u svetu: "Amerikanci prave novi blok u Evropi, to će…

"Već u junu slede velike promene zbog Ukrajine": Vučić o situaciji u svetu: "Amerikanci prave novi blok u Evropi, to će…

Blic 26.03.2023
Nije to toliko velika tajna. Možete da pogledate u vašoj arhivi kada sam 25. novembra 2021. godini nakon moje pesete Sočiju rekao da nas očekuje teško vreme ne zato što mi je Putin rekao da će biti rata. Uvek je izdvojio 45 minuta da govori o… »
Vučić: Mislio sam da viču "Vučiću, pederu" jer navijam za Zvezdu, ali to je više kao neki folklor

Vučić: Mislio sam da viču "Vučiću, pederu" jer navijam za Zvezdu, ali to je više kao neki folklor

Radio 021 26.03.2023
"Mislio sam da uvrede "Vučiću, pederu" imaju veze sa sportom, što ne krijem da navijam za Zvezdu, ali sam shvatio da to nije to i da je povezano sa kriminalom i optužnicama protiv određenih lica." To je danas izjavio predsednik Srbije Aleksandar… »
Vučić: Skandiranje Partizanovih navijača ima veze sa kriminalom

Vučić: Skandiranje Partizanovih navijača ima veze sa kriminalom

Vesti online 26.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da nepristojno skandiranje koje dolazi od navijača Partizana, ima veze sa kriminalom i optužnicama protiv nekih ljudi. Gostujući na TV Pink, Vučić je rekao da je prvo mislio da to ima veze sa… »
Vučić: Mislili su da sam lud jer sam jedini govorio o litijumu, strane službe su našle ljude da ovde zaustave rast Srbije

Vučić: Mislili su da sam lud jer sam jedini govorio o litijumu, strane službe su našle ljude da ovde zaustave rast Srbije

Danas 26.03.2023
Mislili su da sam lud jer sam jedini koji sam govorio o litijumu. Mogli smo po najvišim svetskim standardima da sve to uradimo i da nam procveta taj deo Srbije. A zašto to nismo uradili, zato što su strane službe našle ljude ovde koji će da zaustave… »
Vučić: Stranci zaustavili poslove sa litijumom

Vučić: Stranci zaustavili poslove sa litijumom

Dnevnik 26.03.2023
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je Srbija propustila veliku šansu za razvoj time što su obustavljeni svi poslovi sa litujumom i za to je optužio, kako je rekao, strane službe. "Mislili su da sam lud, jer sam jedini… »
Vučić otkrio poreske obaveze večitih: "FK i KK Partizan duguju 26 miliona evra"

Vučić otkrio poreske obaveze večitih: "FK i KK Partizan duguju 26 miliona evra"

Večernje novosti 26.03.2023
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić govorio je na televiziji Pink o uvredama na njegov račun i tome kada ga nazivaju izdajnikom, ludakom i pederom, Vučić kaže da ga ludakom nazivaju oni koji nemaju argumente. Foto: AP Photo/Darko Vojinovic - Ako sam… »
Vučić: Nije tajna da navijam za Zvezdu, navijači Partizana me prozivaju jer njihov klub ne plaća porez

Vučić: Nije tajna da navijam za Zvezdu, navijači Partizana me prozivaju jer njihov klub ne plaća porez

Danas 26.03.2023
Pošto Ukrajina neće lako pobediti u vojnom smislu, očekujem da će dobiti veliki zamah na evropskom putu. Dolazi takmičenje ko će biti šef NATO-a, a Amerikanci prave poseban blok u Evropi. U samoj Evropi dolaziće do promene političke mape, rekao… »
Vučić: Već u junu slede velike promene zbog Ukrajine, to menja i dinamiku našeg odnosa sa Evropom

Vučić: Već u junu slede velike promene zbog Ukrajine, to menja i dinamiku našeg odnosa sa Evropom

Euronews 26.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da će ono što se dešava u globalnoj politici i pre svega u Evropi menjati dinamiku i našeg ondosa sa EU. Prema njegovim rečima Ukrajina će, možda već u junu dobiti veliki zamah na svom evropskom… »
"Imali smo belo zlato, Srbija je mogla da cveta, stigli bismo srednje razvijene zemlje Evrope" Vučić o litijumu i aktuelnim…

"Imali smo belo zlato, Srbija je mogla da cveta, stigli bismo srednje razvijene zemlje Evrope" Vučić o litijumu i aktuelnim…

Blic 26.03.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostuje u emisiji "Vikend jutro" na televiziji Pink. "Do 20. marta smo privukli 692 miliona evra stranih direktnih investicija, što je najbolji rezultat do sada", rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. "Mart… »
"Imali smo belo zlato, Srbija je mogla da cveta, zašto to nismo uradili": Vučić o litijumu i ceni luka

"Imali smo belo zlato, Srbija je mogla da cveta, zašto to nismo uradili": Vučić o litijumu i ceni luka

Telegraf 26.03.2023
Potrebno je 2,5 odsto rast BDP-a, naveo je Vučić. "Do 20. marta smo privukli 692 miliona evra stranih direktnih investicija, što je najbolji rezultat do sada", rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. "Mart je bio odličan, januar nije, ali nadam… »
Valjevo dobija dve ogromne fabrike: Otvara se prvo Bicerba, pa u junu Hansgroje

Valjevo dobija dve ogromne fabrike: Otvara se prvo Bicerba, pa u junu Hansgroje

Telegraf 26.03.2023
Predsednik Srbije je rekao da mnogo toga treba da se otvori ove godine u našoj zemlji. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u gostovu na TV Pink da uskoro ide u Valjevo da otvori fabriku "Bicerba", ističući da mnogo toga, kako je… »

Vesti dana »