Povezane vesti

Dete sa sela, završilo samo srednju a plata mu bolja od direktorske: Ljudi kukaju nema se, ali ovaj gorštak zaradi 2.000€…

Dete sa sela, završilo samo srednju a plata mu bolja od direktorske: Ljudi kukaju nema se, ali ovaj gorštak zaradi 2.000€…

Kurir 26.03.2023
Zbog istog posla Buda su ostavile čak tri žene, ali on svoje zanimanje ne bi menjao ni za šta. KUPRES - On je verovatno najbolje plaćeni čobanin u regionu! Mladi gorštak živi u planini sa ženom i dvoje dece i kaže da uživa. Dete je sa sela… »
Ja džabe uživam i još zarađujem platu od 2.000€! Nema mobilni ni televizor, a najplaćeniji je čobanin u regionu (video)

Ja džabe uživam i još zarađujem platu od 2.000€! Nema mobilni ni televizor, a najplaćeniji je čobanin u regionu (video)

Mondo 26.03.2023
Izudin je verovatno najbolje plaćeni čobanin u regionu. Dete sa sela, završio samo srednju školu, a plata mu bolja od direktorske. Izudin je verovatno najbolje plaćeni čobanin u regionu. Dete sa sela, završio samo srednju školu, a plata mu bolja… »
Buda nema dana škole, živi na selu i ima direktorsku platu: "Ljudi kažu da nema, ja zaradim 2.000 evra"

Buda nema dana škole, živi na selu i ima direktorsku platu: "Ljudi kažu da nema, ja zaradim 2.000 evra"

Telegraf 26.03.2023
On kaže da u ovom poslu moraš da budeš odgovoran, ne smeš ovcu da izgubiš, ali da je njemu to ko kad drugi odu na more. Kažu da je život na selu težak, još ako nemate nikakvui školu e to je po ljudima pravi "pakao", ali da li je zaista tako? Sve… »

Vesti dana »