Povezane vesti

Trevizan prva četvrtfinalistkinja mastersa u Majamiju

Trevizan prva četvrtfinalistkinja mastersa u Majamiju

Politika 27.03.2023
Italijanska teniserka Martina Trevizan plasirala se danas u četvrtfinale mastersa u Majamiju, pošto je pobedila letonsku igračicu Jelenu Ostapenko sa 6:3, 6:3. Duel između Ostapenko i Trevizan, 22. i 24. teniserke sveta, trajao je sat i 30 minuta. U… »
Trevizan prva četvrtfinalistkinja mastersa u Majamiju

Trevizan prva četvrtfinalistkinja mastersa u Majamiju

Sportski žurnal 27.03.2023
Ona u četvrtfinalu čeka pobednicu meča desete nositeljke Kazahstanke Elene Ribakine i Belgijanke Eliz Mertens. Italijanska teniserka Martina Trevizan plasirala se danas u četvrtfinale mastersa u Majamiju, pošto je pobedila letonsku igračicu Jelenu… »
Cicipas posle velike borbe zaustavio Garina

Cicipas posle velike borbe zaustavio Garina

Sport klub 27.03.2023
Podeli : Drugi nosilac mastersa u Majamiju Stefanos Cicipas plasirao se u osminu finala, pošto je savladao Čileanca Kristijana Garina u tri seta 6:3, 4:6, 6:4. Veoma važna pobeda za vicešampiona Australijan Opena. Prva posle više od mesec dana… »
Alkaras pobedio Lajovića pa poručio: „Nadal me inspiriše, uvek pokušavam da odigram nemoguć udarac“!

Alkaras pobedio Lajovića pa poručio: „Nadal me inspiriše, uvek pokušavam da odigram nemoguć udarac“!

Hot sport 27.03.2023
Španski teniser se plasirao u osminu finala Majamija Svetsko broj 1, Karlos Alkaras, pobedio je Dušana Lajovića u trećem kolu mastersa u Majamiju sa 2:0, po setovima 6:0/7:6 posle sat i po vremena igre. Teniser rođen u Mursiji tako je zadržao šanse… »
Sabalenka protiv Krejčikove za četvrtfinale Majamija

Sabalenka protiv Krejčikove za četvrtfinale Majamija

Sportski žurnal 27.03.2023
Beloruskinja vodi 3:1 u međusobnim duelima. Druga igračica sveta, Beloruskinja Arina Sabalenka plasirala se u osminu finala turnira u Majamiju pošto je pobedila Čehinju Mari Buzkovu sa 6:1, 6:2. Sabalenka je dva puta oduzela servis protivnici u prvom… »
Alkaraz: Mogu da igram kojim god stilom, zato sam opasan

Alkaraz: Mogu da igram kojim god stilom, zato sam opasan

N1 Info 27.03.2023
Španski teniser Karlos Alkaraz očekuje težak posao u meču osmine finala mastersa u Majamiju, protiv Amerikanca Tomija Pola. „Gledao sam mnogo njegovih mečeva. Uživam da ga gledam. Veoma je talentovan igrač i čini da sve igra izgleda lako, a… »
Da li je ovo realno? Novak Đoković prvi, ali nije prvi

Da li je ovo realno? Novak Đoković prvi, ali nije prvi

Večernje novosti 27.03.2023
PONEDELjAK je dan kada smo navikli da pogledamo ATP listu, odnosno plasman Novaka Đokovića. FOTO: Tanjug/AP I ovog puta se desilo nešto zbunjujuće. Novak Đoković trenutno je drugi teniser planete, ali je Novak Đoković trenutno i prvi teniser… »
Alkaraz: Mogu da igram kojim god stilom, zato sam opasan

Alkaraz: Mogu da igram kojim god stilom, zato sam opasan

Sport klub 27.03.2023
Podeli : Španski teniser Karlos Alkaraz očekuje težak posao u meču osmine finala mastersa u Majamiju, protiv Amerikanca Tomija Pola. „Gledao sam mnogo njegovih mečeva. Uživam da ga gledam. Veoma je talentovan igrač i čini da sve igra izgleda… »
Duci se borio kao lav za slavu i Novaka, ali... Lajović ne vraća Đokovića na ATP vrh! Alkaraz pokazao klasu i izborio…

Duci se borio kao lav za slavu i Novaka, ali... Lajović ne vraća Đokovića na ATP vrh! Alkaraz pokazao klasu i izborio…

Večernje novosti 27.03.2023
SRPSKI teniser Dušan Lajović završio je takmičenje na mastersu u Majamiju, pošto je večeras u trećem kolu izgubio od svetskog "broja 1" Karlosa Alkaraza 6:0, 7:6 (7:5). FOTO: AP/Tanjug Dečko iz Mursije je u sjajnoj formi, a to je dokazao u prvom… »
Kecmanović lak „plen“ za Rubljova u Majamiju

Kecmanović lak „plen“ za Rubljova u Majamiju

Danas 27.03.2023
Srpski teniser nije mogao protiv Rusa u trećem kolu mastersa. Kao mnogo bolje rangirani na ATP listi, Andrej Rubljov ušao je u duel sa epitetom velikog favorita u meč i pošlo mu je za rukom da je opravda protiv Momira Kecmanovića. Slavio je u dva… »
Lajović pokazao „zube“ Alkarazu, ali dalje otišao prvi reket sveta

Lajović pokazao „zube“ Alkarazu, ali dalje otišao prvi reket sveta

Danas 26.03.2023
Srpski teniser naterao Španca da taj-brejkom prođe u osminu finala mastersa u Majamiju. Dušan Lajović nije uspeo da šokira Karlosa Alkaraza u trećem kolu aktuelnog turnira serije 1.000, ali nije mu ni jeftino „prodao“ kožu, iako je izgubio oba… »
Rus "počistio teren" sa Kecmanovićem: Rubljov razbio Mišu u paramparčad

Rus "počistio teren" sa Kecmanovićem: Rubljov razbio Mišu u paramparčad

Večernje novosti 26.03.2023
SRPSKI teniser Miomir Kecmanović eliminisan je u trećem kolu Mastersa u Majamiju, pošto je večeras ubedljivo poražen od Rusa Andreja Rubljova rezultatom 2:0, po setovima 6:1, 6:2. FOTO: AP/Tanjug Rubljov je danas dominirao u svim segmentima igre… »

Vesti dana »