Povezane vesti

Stojković: Srbija je potpuno privatizovana država x1

Stojković: Srbija je potpuno privatizovana država x1

Novi magazin 27.03.2023
Kopredsednica stranke Zajedno, Biljana Stojković, ocenila je da je Srbija "potpuno privatizovana" država, samo što to, kako je kazala, "građanima nije rečeno". Ona je u emisji "Utisak nedelje" na TV Nova u nedelju uveče rekla da je sada pitanje na… »
Stojković (Zajedno): Srbija je potpuno privatizovana država

Stojković (Zajedno): Srbija je potpuno privatizovana država

Beta 27.03.2023
Kopredsednica stranke Zajedno, Biljana Stojković, ocenila je da je Srbija "potpuno privatizovana" država, samo što to, kako je kazala, "građanima nije rečeno". Ona je u emisiji "Utisak nedelje" na TV Nova u nedelju uveče rekla da je sada pitanje na… »
Stojković: Srbija je potpuno privatizovana, „Milenijum“ država

Stojković: Srbija je potpuno privatizovana, „Milenijum“ država

N1 Info 27.03.2023
Kopredsednica stranke Zajedno Biljana Stojković ocenila je da je Srbija "potpuno privatizovana" država, samo što to, kako je kazala, "građanima nije rečeno". „Ja sam nazvala našu zemlju ‘Milenijum država’ i to jednom prilikom na Šodrošu… »
Utisak nedelje: Mi više nemamo građane, mi nemamo duštvo… Politika u ovoj državi je nestala

Utisak nedelje: Mi više nemamo građane, mi nemamo duštvo… Politika u ovoj državi je nestala

Danas 27.03.2023
O protestima na Savskom nasipu u Beogradu i novosadskom Šodrošu, ali i o Kosovu, pozorištu „Boško Buha“ i o tome šta je zajedničko za sve ove teme u večerašnjem „Utisku nedelje“ na TV Nova govorili su koopredsednica stranke Zajedno… »

Vesti dana »