Povezane vesti

Shvatili su da sam kraljica i dama: Transrodna Alina iz Zvezda Granda o udvaračima - prilaze kao ludi, dobila 50 poruka!

Shvatili su da sam kraljica i dama: Transrodna Alina iz Zvezda Granda o udvaračima - prilaze kao ludi, dobila 50 poruka!

Mondo 27.03.2023
Alina Juhart, transrodna pevačica iz Zvezda Granda, progovorila je o privatnom životu i otkrila kako joj muškarci prilaze. Alina Juhart, transrodna pevačica iz Zvezda Granda, progovorila je o privatnom životu i otkrila kako joj muškarci prilaze… »
"Imam mnogo udvarača": Transrodna zvezda "Granda" je zavodila Sašu Popovića, a sad priznaje: "Muškarci su shvatili da sam…

"Imam mnogo udvarača": Transrodna zvezda "Granda" je zavodila Sašu Popovića, a sad priznaje: "Muškarci su shvatili da sam…

Blic 27.03.2023
Transrodna pevačica Alina Juhart skrenula je pažnju na sebe učešćem u popularnom takmičenju "Zvezde Granda", a velike simpatije gledalaca pobrala je kada je otvoreno flertovala ni manje ni više nego sa Sašom Popovićem. -Ovoga puta sam se… »
Pevala da je Bog i batina on se popeo na sto: Transrodna pevačica zavodila Sašu Popovića - ovako je izgledala kao muško!

Pevala da je Bog i batina on se popeo na sto: Transrodna pevačica zavodila Sašu Popovića - ovako je izgledala kao muško!

Mondo 27.03.2023
Alina je izazvala pažnju javnosti kao prva transrodna osoba koja se pojavila u takmičenju Zvezde Granda. Alina je izazvala pažnju javnosti kao prva transrodna osoba koja se pojavila u takmičenju Zvezde Granda. Takmičarka Alina Juhart, prva transrodna… »
Transrodna takmičarka "Zvezda Granda" otvoreno flertovala sa Popovićem - Saša se popeo na sto, ovo do sada nije bilo viđeno…

Transrodna takmičarka "Zvezda Granda" otvoreno flertovala sa Popovićem - Saša se popeo na sto, ovo do sada nije bilo viđeno…

Blic 26.03.2023
Takmičarka Alina Juhart, prva transrodna osoba koja se prijavila na sceni "Zvezda Granda" definitivno zna da napravi pravi šou, a njen poslednji nastup i odnos sa Sašom Popovićem izazvalo je lavinu komentara i spekulacija. Alina je na samom početku… »

Vesti dana »