Povezane vesti

Sekunde su ga delile od smrti: Oglasio se doktor koji je spasao život Gudelju

Sekunde su ga delile od smrti: Oglasio se doktor koji je spasao život Gudelju

Večernje novosti 27.03.2023
Fudbaler Kordobe i brat reprezentativca Srbije Nemanje Gudelja Dragiša se uspešno oporavlja nakon što je kolabirao na terenu. Foto: Printskrin Koliko je situacija bila ozbiljna otkrili su lekari koji su ga reanimirali čak 300 sekundi. Iako medicina… »
Vraćali su ga u život 5 minuta - lekar otkrio potresne detalje! Srbina reanimirali na meču: "Da je bila druga situacija"

Vraćali su ga u život 5 minuta - lekar otkrio potresne detalje! Srbina reanimirali na meču: "Da je bila druga situacija"

Mondo 27.03.2023
Posle dramatičnih dešavanja na utakmici u Španiji oglasio se i jedan od lekara koji je spasao život Dragom Gudelju. Posle dramatičnih dešavanja na utakmici u Španiji oglasio se i jedan od lekara koji je spasao život Dragom Gudelju. Dragi Gudelj… »
Umru na terenu, a nisu im radili testove izdržljivosti! Srpski kardiohirurg o "slučaju Gudelj": Svašta sam čuo od FIFA!

Umru na terenu, a nisu im radili testove izdržljivosti! Srpski kardiohirurg o "slučaju Gudelj": Svašta sam čuo od FIFA!

Mondo 27.03.2023
Poznati srpski kardiohirurg dr Miljko Ristić dotakao se životne drame Dragog Gudelja u Španiji. Poznati srpski kardiohirurg dr Miljko Ristić dotakao se životne drame Dragog Gudelja u Španiji. Srpski fudbaler Dragi Gudelj, rođeni brat našeg… »
Evo zbog čega umru na terenu Kardiohirurg o slučaju fudbalera Gudelja: Svašta sam se naslušao od FIFA

Evo zbog čega umru na terenu Kardiohirurg o slučaju fudbalera Gudelja: Svašta sam se naslušao od FIFA

Alo 27.03.2023
Ne znam da li je rađen test za pacijenta o kom pričamo, ali ima primera da brojni sportisti nisu ni pregledani. Srpski fudbaler Dragi Gudelj, rođeni brat našeg reprezentativca Nemanje Gudelja, preživeo je životnu dramu tokom vikenda. Na utakmici… »

Vesti dana »