Povezane vesti
Srednjoškolci poručuju državi da žele da se pitaju: Skupili 24.800 potpisa protiv državne mature i kreću ka ministarstvu
Nova 27.03.2023
Fakultet je jedan od najvažnijih trenutaka u obrazovanju jedne ambiciozne mlade osobe i kao takav ne sme biti pun nedostataka. Planirani projekat državne mature je upravo pun sistemskih i organizacionih rupa. Sve se ovo navodi u peticiji koju je do sada… »
Udruženje srednjoškolaca „I mi se pitamo“ predaje danas peticiju protiv državne mature
Glas Šumadije 27.03.2023
Peticiju Udruženja srednjoškolaca „I mi se pitamo“ protiv držacne mature potpisalo je 24.000 građana, a predstavnici Udruženja će je danas predati Ministarstvu prosvete. A šta srednjoškolci traže: ,,Ako želiš da uništiš jedan narod, uništi mu… »
Vesti dana »

Sastanak Tramp-Putin na Aljasci bez dogovora o okončanju rata u Ukrajini
Beta pre 23 minutajoš 66 povezanih

Hitno upozorenje RHMZ! Danas veoma toplo, sparno i neprijatno svi treba da budu na oprezu zbog ovoga!
Dnevnik pre 33 minutajoš 27 povezanih

Prvo oglašavanje Zelenskog nakon sastanka Putina i Trampa: "Ukrajina je spremna..."
Telegraf pre 57 minutajoš 64 povezane

"Pokrao nas Svetislav Pešić": Iz Denvera optužili selektora Srbije, a zaboravili ko je tu s Jokićem
Mondo pre 17 minutajoš 32 povezane

Jedna osoba poginula, a četiri teško povređene u nesreći kod Zrenjanina
Serbian News Media pre 28 minutajoš 30 povezanih