Povezane vesti

Da li Embida zaista želi MVP nagradu: „Ponovo sam prvi strelac, radim sjajne stvari, ali ne zanima me…“

Da li Embida zaista želi MVP nagradu: „Ponovo sam prvi strelac, radim sjajne stvari, ali ne zanima me…“

Hot sport 27.03.2023
Izuzetno čudne izjave čitamo ovih dana. Centar Filadelfija Seventisiksersa Džoel Embid, treću godinu uzastpno je kandidat za najkorisnijeg igrača lige. Kako je dva puta do sada Nikola Jokić osvajao ovo priznanje ispred Embida, kamerunski košarkaš… »
Aron gordon o Jokiću: ‘On je nivo ispred svega što sam video!’ (video)

Aron gordon o Jokiću: ‘On je nivo ispred svega što sam video!’ (video)

Hot sport 27.03.2023
O saigraču ima samo reči hvale. U novom kolu NBA lige Denver Nagetsi će naredne noći od 3:30 igrati protiv Filadelfije. Srpski košarkaš Nikola Jokić opet će biti u centru pažnje, pošto se bliži dodela MVP nagrade, jasno je da je on favorit za… »
Embid propušta duel sa Jokićem: Baš me briga za MVP trku

Embid propušta duel sa Jokićem: Baš me briga za MVP trku

Danas 27.03.2023
Najveći takmaci za MVP nagradu ove takmičarske godine sitno broje do kraja regularnog dela NBA sezone. Nažalost, poslednji okršaj između Nikole Jokića i Džolea Embida najverovatnije neće biti viđen. Devetog aprila trebalo bi da bude obznanjeno ko… »
Ništa od MVP okršaja - Embid u problemu pred meč sa Jokićem

Ništa od MVP okršaja - Embid u problemu pred meč sa Jokićem

Sportske.net 27.03.2023
Izgleda da ljubitelji košarke neće biti u prilici da gledaju direktan susret kandidata za MVP priznanje ove sezone, Nikolu Jokića i Džoela Embida. Denver i Filadelfija igraju večeras posle ponoći, ali centar File po svemu sudeći neće natupiti na… »
Da li je moguće? Embid opet "beži" od Jokića! Hoće da mu uzme MVP priznanje, a četiri godine ne sme u Denver!

Da li je moguće? Embid opet "beži" od Jokića! Hoće da mu uzme MVP priznanje, a četiri godine ne sme u Denver!

Mondo 27.03.2023
Džoel Embid je povređen, gle čuda opet pred meč u Denveru. Poslednji put je tamo igrao u februaru 2019. godine i doživeo je poniženje... Džoel Embid je povređen, gle čuda opet pred meč u Denveru. Poslednji put je tamo igrao u februaru 2019… »
Dajte najboljeg defanzivca, Jokić će ga razbiti! "Džoker" gubi bitku za MVP, a saigrači u čudu: Ko može da ga zaustavi?

Dajte najboljeg defanzivca, Jokić će ga razbiti! "Džoker" gubi bitku za MVP, a saigrači u čudu: Ko može da ga zaustavi?

Mondo 27.03.2023
Nikola Jokić igra sjajno ove sezone, a njegovi saigrači ne kriju oduševljenje njegovim partijama. Nikola Jokić igra sjajno ove sezone, a njegovi saigrači ne kriju oduševljenje njegovim partijama. Nikola Jokić ove sezone dominira NBA ligom, trenutno… »
Veliki obrt u MVP trci: Embid povređen, propušta duel sa Denverom!?

Veliki obrt u MVP trci: Embid povređen, propušta duel sa Denverom!?

Hot sport 27.03.2023
Okršaj koji smo svi čekali se po svemu sudeći neće desiti Kako prenose američki mediji, Džoel Embid i Džejms Harden su pod velikim znakom pitanja za duel protiv Denvera. Mnogi smatraju da je večerašnji meč između Embida i Jokića presudan u MVP… »

Vesti dana »