Povezane vesti

Danas se obeležava Svetski dan pozorišta

Danas se obeležava Svetski dan pozorišta

Politika 27.03.2023
Mi nikada nismo bili bolje povezani no što smo danas, ali, u isto vreme, nikada nismo bili nesložniji i udaljeniji no što smo danas. Svetski dan pozorišta obeležava se danas i tim povodom u pozorištima će se čitati poruka Samihe Ajub, glumice iz… »
Svim mojim prijateljima: Poruka egipatske glumice Samihe Ajub povodom 27. marta, Svetskog dana pozorišta

Svim mojim prijateljima: Poruka egipatske glumice Samihe Ajub povodom 27. marta, Svetskog dana pozorišta

Večernje novosti 27.03.2023
POVODOM Svetskog dana pozorišta, 27. marta, svake godine neko od umetnika napiše poruku koja se te večeri čita u svim teatrima širom sveta. Ove godne ta čast pripala je egipatskoj glumici Samihi Ajub. A poruka glasi: foto:Ž.Knežević "Pišem vam… »
Gradonačelnica Sremske Mitrovice objavila: Grad konkurisao za sredstva za renoviranje Pozorišta

Gradonačelnica Sremske Mitrovice objavila: Grad konkurisao za sredstva za renoviranje Pozorišta

Kurir 27.03.2023
Svetski dan pozorišta se obeležava od 1961. godine, tradicionalno 27. marta, kada se u svim teatrima sveta čita ista poruka, svake godine napisana od strane drugo svetskog pozorišnog stvaraoca. U Sremskoj Mitrovici, ovim povodom je najavljena velika… »
Gradonačelnica Sremske Mitrovice objavila: Grad konkurisao za sredstva za renoviranje Pozorišta

Gradonačelnica Sremske Mitrovice objavila: Grad konkurisao za sredstva za renoviranje Pozorišta

Mondo 27.03.2023
Svetski dan pozorišta se obeležava od 1961. godine, tradicionalno 27. marta, kada se u svim teatrima sveta čita ista poruka, svake godine napisana od strane drugo svetskog pozorišnog stvaraoca. Svetski dan pozorišta se obeležava od 1961. godine… »
Poklon predstava i izložba povodom Svetskog dana Pozorišta. Za dan Pozorišta najavljena i rekonstrukcija

Poklon predstava i izložba povodom Svetskog dana Pozorišta. Za dan Pozorišta najavljena i rekonstrukcija

Ozon 27.03.2023
SREMSKA MITROVICA. Na inicijativu Međunarodnog pozorišnog instituta (ITI), već više od 60 godina od 1961. godine, širom sveta obeležava se Svetski dan pozorišta, 27. mart. Danas je u pozorištu “Dobrica Milutinović” gradonačelnica Sremske… »

Vesti dana »