Povezane vesti

Zelenski posetio ukrajinske vojnike, sastao se sa Grosijem u Zaporožju

Zelenski posetio ukrajinske vojnike, sastao se sa Grosijem u Zaporožju

Telegraf 27.03.2023
Ukrajinski predsednik dodelio je medalje vojnicima. Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski posetio je danas Zaporošku oblast i tamo se sastao sa snagama na frontu u blizini Bahmuta, a potom je razgovarao i sa zvaničnicima i stanovnicima Hersona. Kako… »
Zelenski posetio ukrajinske vojnike na liniji fronta u Zaporoškoj oblasti

Zelenski posetio ukrajinske vojnike na liniji fronta u Zaporoškoj oblasti

Politika 27.03.2023
KIJEV – Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski posetio je danas ukrajinske vojnike na liniji fronta u Zaporoškoj oblasti. „Čast mi je što sam danas ovde, pored naše vojske”, napisao je Zelenski na Telegramu, prenosi Tanjug. Zelenski je objavio… »
Zelenski posetio ukrajinske vojnike na liniji fronta u Zaporoškoj oblasti

Zelenski posetio ukrajinske vojnike na liniji fronta u Zaporoškoj oblasti

Vesti online 27.03.2023
Ukrajinski predsednik Vladimir Zelenski posetio je danas ukrajinske vojnike na liniji fronta u Zaporoškoj oblasti. “Čast mi je što sam danas ovde, pored naše vojske”, napisao je Zelenski na Telegramu. Zelenski je objavio i video snimak na kojem se… »
Zelenski posetio ukrajinske vojnike na liniji fronta u Zaporoškoj oblasti

Zelenski posetio ukrajinske vojnike na liniji fronta u Zaporoškoj oblasti

RTV 27.03.2023
KIJEV - Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski posetio je danas ukrajinske vojnike na liniji fronta u Zaporoškoj oblasti. "Čast mi je što sam danas ovde, pored naše vojske", napisao je Zelenski na Telegramu. Zelenski je objavio i video snimak na… »
Zelenski posetio ukrajinske vojnike na liniji fronta u Zaporoškoj oblasti

Zelenski posetio ukrajinske vojnike na liniji fronta u Zaporoškoj oblasti

Dnevnik 27.03.2023
KIJEV: Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski posetio je danas ukrajinske vojnike na liniji fronta u Zaporoškoj oblasti. "Čast mi je što sam danas ovde, pored naše vojske", napisao je Zelenski na Telegramu. Zelenski je objavio i video snimak na… »

Vesti dana »