Povezane vesti

"Vadili su mi hrskavicu iz rebra, a sad i iz uha": Dragana Mitar osmi put Operisala nos, dala 15.000 evra i prošla kroz pakao…

"Vadili su mi hrskavicu iz rebra, a sad i iz uha": Dragana Mitar osmi put Operisala nos, dala 15.000 evra i prošla kroz pakao…

Blic 27.03.2023
Bivša članica grupe "Models" i rijaliti učesnica operisala je nos osmi put. Dragana Mitar priznaje da je zbog silnih operacija ostala bez hrskavice u nosu. - Operisala sam nos osmi put! Prošlu intervenciju sam imala u oktobru i posle nje sam dobila… »
Osmi put Operisala nos, umalo ostala bez njega! Agonija Dragane Mitar: Zbog infekcije sam morala opet pod nož! Potrošila…

Osmi put Operisala nos, umalo ostala bez njega! Agonija Dragane Mitar: Zbog infekcije sam morala opet pod nož! Potrošila…

Kurir 27.03.2023
Bivša "modelsica" i nekadašnja zadrugarka Dragana Mitar operisala je nos osmi put! Tokom poslednje intervencije, koju je imala pre devet dana, doktor je morao da joj izvadi hrskavicu iz uva i stavi je u nos, kako ne bi ostala bez njega. Dragana kaže da… »
Rekorderka u operacijama nosa! Osmi put išla pod nož: Dragana Mitar potrošila 15.000 €‎ - Mogla sam da kupim dobar auto!

Rekorderka u operacijama nosa! Osmi put išla pod nož: Dragana Mitar potrošila 15.000 €‎ - Mogla sam da kupim dobar auto!

Mondo 27.03.2023
Dragana Mitar je ponovo operisala nos, nakon što je prošlu intervenciju imala u oktobru, a kaže da je do sada mogla da kupi dobar automobil! Dragana Mitar je ponovo operisala nos, nakon što je prošlu intervenciju imala u oktobru, a kaže da je do… »

Vesti dana »