Povezane vesti

"Radili smo u podrumu u Pančevu, atmosfera je bila jeziva!" Glumica o svojoj ulozi u kultnom filmu "Maratonci trče počasni…

"Radili smo u podrumu u Pančevu, atmosfera je bila jeziva!" Glumica o svojoj ulozi u kultnom filmu "Maratonci trče počasni…

Kurir 27.03.2023
Melita Bihali je glumica koju svi pamte po ulozi služavke u kultnom filmu " Maratonci trče počasni krug". Prvi put se pojavila na televiziji u filmu "Gastronauti" još 1970. godine, a od tada je igrala u mnogim domaćim serijama i filmovima… »
Radili smo u podrumu, atmosfera je bila jeziva! Glumica o kultnim Maratoncima: Nije mi komplimet da me pamte po filmu!

Radili smo u podrumu, atmosfera je bila jeziva! Glumica o kultnim Maratoncima: Nije mi komplimet da me pamte po filmu!

Mondo 27.03.2023
Film "Maratonci trče počasni krug"pored originalnih scena i dijaloga, ostao je upamćen i po kućnoj pomoćnici Olji koju je pre više od 40 godina odigrala Melita Bihali. Film "Maratonci trče počasni krug"pored originalnih scena i dijaloga, ostao je… »
"Radili smo u podrumu u Pančevu, atmosfera je bila jeziva": Melita Bihali progovorila o "Maratoncima", a evo kako danas…

"Radili smo u podrumu u Pančevu, atmosfera je bila jeziva": Melita Bihali progovorila o "Maratoncima", a evo kako danas…

Blic 27.03.2023
Glumica Melita Bihali proslavila se ulogom služavke Olje u kultnom filmu "Maratonci trče počasni krug". Melita je prvi put igrala u filmu "Gastronauti" davne 1970. godine, dok je najnoviju ulogu imala 2018. godine u ostvarenju "Petak 13", ali je nizala… »

Vesti dana »