Повезане вести
Олуја оборила дрво на Новом Београду: Оштећено возило
Телеграф 28.03.2023
Дрво је оборено у Булевару Михајла Пупина. Ветар олујне јачине оборио је синоћ стабло на Новом Београду. Ошећено возило. Нема повређених. У налету још једне мартовске олује, ветар који је дувао брзином од 70 километара на час… »
Олуја оборила дрво на Новом Београду, оштећен аутомобил
Н1 Инфо 28.03.2023
Ветар олујне јачине оборио је стабло на Новом Београду. Ошећено је возило, а нема повређених. У налету још једне мартовске олује, ветар који је дувао брзином од 70 километара на час оборио је у понедељак увече стабло у Булевару… »
Ветар олујне јачине на Новом Београду оборио стабло, нема повређених
Данас 27.03.2023
Ветар олујне јачине оборио је вечерас стабло на Новом Београду и оштетио возило, а повређених нема, јавила је Радио телевизија Србије. Ветар је дувао брзином од 70 километара на час и оборио је стабло у Булевару Михајла Пупина, а… »
Вести дана »
Хоће ли се евро и данас продавати по 120 динара: Колики курс смеју да зарачунавају мењачнице
Глас Зајечара пре 2 сатајош 9 повезаних
Рекордне цене пелета, поскупео за више од 50 одсто: Дракулић каже да га има за извоз, а продавац из Чачка да је несташица
Глас Зајечара пре 2 сатајош 7 повезаних
Заражено више од 400 малишана, чак 14 жаришта у Београду: Како да препознате дечје глисте и како се лече
Нова пре 2 сатајош 3 повезане
Стефановић (ССП): Вучићева идеја о уласку Западног Балкана у ЕУ звучи невероватно
Бета пре 3 минутајош 23 повезане




