Povezane vesti

Pokušao da se iseče staklom, pa stao na sto i skinuo odeću! Zvezdan pokazivao modrice koje mu je napravilo obezbeđenje!

Pokušao da se iseče staklom, pa stao na sto i skinuo odeću! Zvezdan pokazivao modrice koje mu je napravilo obezbeđenje!

Mondo 28.03.2023
Zvezdan Slavnić ponovo u centru pažnje u rijalitiju Zadruge. Zvezdan Slavnić ponovo u centru pažnje u rijalitiju Zadruge Sin proslavljenog košarkaša Moke Slavnića, koji je mesecima unazad u centru pažnje u rijalitiju Zadruga Zvezdan Slavnić… »
"Imam dokumentovano da sam bila u modricama": Šok priznanje Ane Ćurčić: Zbog ovoga je Zvezdan pretio i lomio sve po kući

"Imam dokumentovano da sam bila u modricama": Šok priznanje Ane Ćurčić: Zbog ovoga je Zvezdan pretio i lomio sve po kući

Blic 28.03.2023
Zvezdan Slavnić svojim nasilničkim ponašanjem, kako prema ljubavnici Anđeli Đuričić, tako i prema bivšoj nevenčanoj supruzi Ani Ćurčić, ne prestaje da šokira javnost. On je sinoć u naletu besa pretio da će sebi prerezati vrat staklom, zbog… »
Otkrivamo: Evo šta se desilo sa Zvezdanom Slavnićem nakon što je izveden iz Zadruge

Otkrivamo: Evo šta se desilo sa Zvezdanom Slavnićem nakon što je izveden iz Zadruge

Blic 28.03.2023
Sinoć je Zvezdan Slavnić napravio potpuni lom u Zadruzi kada je nakon svađe sa bivšom suprugom Anom Ćurčić lomio sve po kući. Slavnić je i pretio da će nauditi sebi, a obezbeđenje je uletelo i izvelo ga iz rijalitija. Zvezdan je naime, odveden… »
"Imam dokumenta da sam bila u modricama" Zbog ovoga je Zvezdan pretio da će prerezati grkljan i lomio sve po kući

"Imam dokumenta da sam bila u modricama" Zbog ovoga je Zvezdan pretio da će prerezati grkljan i lomio sve po kući

Kurir 28.03.2023
Zvezdan Slavnić svojim nasilničkim ponašanjem i prema Anđeli Đuričić i bivšoj nevenčanoj supruzi Ani Ćurčić ne prestaje da šokira javnost. On je u naletu besa pretio da će sebi prerezati vrat staklom, zbog čega je obezbeđenje moralo da… »
Hitno izveden iz zadruge! Evo šta se desilo sa Zvezdanom pošto je pretio da će sebi prerezati grkljan, s njim je proveo noć

Hitno izveden iz zadruge! Evo šta se desilo sa Zvezdanom pošto je pretio da će sebi prerezati grkljan, s njim je proveo noć

Kurir 28.03.2023
Zvezdan Slavnić je pretio da će nauditi sebi, razbio je sto, sve lomio ispred sebe, a onda je zapretio da će prerezati sebi vrat kad ga je obezbeđenje u tome sprečilo i izvelo ga iz rijalitija. pic.twitter.com/yXQ9LL9joz — zoranceran (@zoranceran2)… »
Zvezdan Slavnić napravio monstruoznu scenu! Staklom hteo da prereže vrat!

Zvezdan Slavnić napravio monstruoznu scenu! Staklom hteo da prereže vrat!

Svet plus 28.03.2023
Zvezdan Slavnić napravio monstruoznu scenu pred zadrugarima i kamerama! Staklom hteo da prereže vrat! Ponašao se kao da je sišao sa uma... Zvezdan Slavnić tokom svađe sa Anom Ćurčić tokom reklama, potpuno je sišao sa uma, pa je u naletu besa… »
Uznemirujući snimak! Zvezdan pokušao da sebi prereže vrat: Polomio stočić, uzeo staklo i prislonio ga na grlo... Vriska i…

Uznemirujući snimak! Zvezdan pokušao da sebi prereže vrat: Polomio stočić, uzeo staklo i prislonio ga na grlo... Vriska i…

Kurir 28.03.2023
Zvezdan Slavnić potpuno je izgubio svet kada je uzeo komad stakla i zapretio da će sebi da prereže vrat. Posle turbulentnog dana, gde se neprestano prepucavao sa bivšom ženom, a potom i doživeo pomračenje uma kada je davio devojku Anđelu, Zvezdan… »
Horor u zadruzi! Zvezdan hteo da se iseče staklom! Slavnić pretio samoubistvom uživo u emisiji (uznemirujući snimak)

Horor u zadruzi! Zvezdan hteo da se iseče staklom! Slavnić pretio samoubistvom uživo u emisiji (uznemirujući snimak)

Mondo 28.03.2023
Jezive scene Zvezdana Slavnića dok preti samoubistvom držeći staklo za vratom uznemirile su gledaoce i učesnike rijalitija Zadruga. Jezive scene Zvezdana Slavnića dok preti samoubistvom držeći staklo za vratom uznemirile su gledaoce i učesnike… »
Nasilnik preti da će da se iseče i ubije: Zvezdan Slavnić uzeo staklo, prislonio na vrat i vikao da će da presudi sebi -…

Nasilnik preti da će da se iseče i ubije: Zvezdan Slavnić uzeo staklo, prislonio na vrat i vikao da će da presudi sebi -…

Blic 28.03.2023
Sin košarkaša Moke Slavnića, Zvezdan Slavnić, koji svakodnevno pokazuje svoju nasilnu stranu, priredio je uznemirujuću scenu gledaocima, ali i zadrugarima u rijalitiju, kada je pretio da će prerezati vrat staklom. Zvezdan Slavnić je tokom svađe sa… »

Vesti dana »