Povezane vesti

Primena manjinskih prava u centru pažnje ambasadora SAD Hila tokom posete jugu Srbije

Primena manjinskih prava u centru pažnje ambasadora SAD Hila tokom posete jugu Srbije

Danas 28.03.2023
U nastavku posete opštinama juga Srbije ambasador SAD Kristofer Hil danas je imao razgovore sa čelnicima lokalne samouprave u Preševu, a prethodno je ukazao na „značaj primene manjinskih prava za sve etničke zajednice koje žive u Bujanovcu i… »
Mustafi: Hilov zadatak je da Srbiju odvoji od ruskog uticaja

Mustafi: Hilov zadatak je da Srbiju odvoji od ruskog uticaja

Vesti online 28.03.2023
Predsednik Nacionalnog saveta Albanaca u Srbiji Ragmi Mustafi kaže da ga izjava američkog ambasadora Kristofera Hila o pitanju Albanaca u “preševskoj dolini” nije zabrinula jer je njegova dužnost da Srbiju odvoji od ruskog uticaja, prenosi… »
Mustafi: Hilova izjava me ne brine, on je dužan da odvoji Srbiju od ruskog uticaja

Mustafi: Hilova izjava me ne brine, on je dužan da odvoji Srbiju od ruskog uticaja

RTV 28.03.2023
BUJANOVAC - Predsednik Nacionalnog saveta Albanaca u Srbiji Ragmi Mustafi izjavio je danas da ga nije zabrinula izjava ambasadora SAD u Srbiji Kristofera Hila da dijalog Beograda i Prištine nema veze sa pitanjem Albanaca u tri opštine na jugu centralne… »
Mustafa: Ne brine me Hilova izjava, njegov zadatak je da Srbiju odvoji od ruskog uticaja

Mustafa: Ne brine me Hilova izjava, njegov zadatak je da Srbiju odvoji od ruskog uticaja

Danas 28.03.2023
Predsednik Nacionalnog saveta Albanaca u Srbiji Ragmi Mustafa kaže da ga izjava američkog ambasadora Kristofera Hila o pitanju Albanaca u „preševskoj dolini“ nije zabrinula jer je njegova dužnost da Srbiju odvoji od ruskog uticaja, piše Kosovo… »

Vesti dana »