Povezane vesti

„Ja sam ovde najugroženiji, jer sam predstavljen kao kriminalac“: Biković odgovorio na napade Ćute

„Ja sam ovde najugroženiji, jer sam predstavljen kao kriminalac“: Biković odgovorio na napade Ćute

Danas 28.03.2023
Prašina koja se digla oko poslednje epizode serije „Južni vetar“ u kojoj se pominju Gornje Nedeljice i iskopavanje litujuma se ne spušta, a pored napada na autore na društvenim mrežama došlo je i do razmene mišljenja između Miloša Bikovića i… »
„Do juče su branili Buhu i glumce“: Reditelj „Južnog vetra“ se oglasio nakon optužbi na društvenim mrežama

„Do juče su branili Buhu i glumce“: Reditelj „Južnog vetra“ se oglasio nakon optužbi na društvenim mrežama

Danas 28.03.2023
Poziv na bojkot nastavka serije “Južni vetar”, napadi na reditelja Miloša Avramovića, glumca Miloša Biković užarili su juče društvene mreže od komentara tviter ratnika zbog dijaloga koji vode likovi kojie tumače Erik Roberts i Vilijam… »
Rasprava o "južnom vetru" se sa tvitera prenela u BDP: Ćuta prišao Bikoviću u pozorištu, glumac mu odgovorio

Rasprava o "južnom vetru" se sa tvitera prenela u BDP: Ćuta prišao Bikoviću u pozorištu, glumac mu odgovorio

Kurir 28.03.2023
Nastavak serije "Južni vetar: Na granici" se prikazuje, a scene u kojoj se pominju Jadar i iskopavanje litijuma izazvale su buru i kritike na Tviteru, na koje je glumac i producent Miloš Biković odgovorio. U tim scenama u seriji "Južni vetar: Na… »
Ćuta u raspravi s Bikovićem, ovaj mu odgovorio: Predstavili ste me kao kriminalca, raspravljate se s fiktivnim likovima VIDEO

Ćuta u raspravi s Bikovićem, ovaj mu odgovorio: Predstavili ste me kao kriminalca, raspravljate se s fiktivnim likovima VIDEO

Nova 28.03.2023
Umesto da na današnjem susretu s medijima u Beogradskom dramskom pozorištu glavni predmet priče bude predstava “Laž”, čija će premijera biti 1. aprila na Krstu, pres konferenciju je obeležio "duel" glumca Miloša Bikovića i narodnog poslanika… »
Biković se oglasio na Tviteru: „Moja puna podrška za borbu s fiktivnim likovima“

Biković se oglasio na Tviteru: „Moja puna podrška za borbu s fiktivnim likovima“

Danas 28.03.2023
Na Tviteru tamo gde su ga i napali zbog scene u Južnom vetru u kome igra glavnu ulogu Miloš Biković je uzvratio kritičarkama i kritičarima n ironizujući grešku u pravopisu jednog jednog komentara uz preporuku svima da pre nego zauzmu stav makar… »

Vesti dana »