Povezane vesti

Otac u Rusiji osuđen na dve godine zatvora zbog antiratnog crteža njegove ćerke

Otac u Rusiji osuđen na dve godine zatvora zbog antiratnog crteža njegove ćerke

Euronews 28.03.2023
Samohrani otac iz Rusije, čija ćerka je nacrtala antiratni crtež, osuđen je na dve godine zatvora zbog diskreditacije vojske, dok je njegova ćerka poslata u dom, piše BBC. Aleksej Moskaljov (53) nije bio na sudu u Jefremovu gde mu je izrečena ova… »
Rus osuđen na gulag zbog ćerkinog crteža, ona iz doma poručuje: Ti si moj heroj

Rus osuđen na gulag zbog ćerkinog crteža, ona iz doma poručuje: Ti si moj heroj

Novi magazin 28.03.2023
Rus, koji je bio pod istragom policije jer je njegova ćerka nacrtala antiratni crtež u školi, osuđen je u utorak u odsustvu na dve godine kaznene kolonije zbog diskreditovanja oružanih snaga, objavila je grupa za ljudska prava OVD-Info. Portparol… »
Mašin otac pobegao iz kućnog pritvora, ona i dalje u domu: Osuđen na 2 godine zatvora zbog ćerkinog crteža

Mašin otac pobegao iz kućnog pritvora, ona i dalje u domu: Osuđen na 2 godine zatvora zbog ćerkinog crteža

Telegraf 28.03.2023
Njegova cerka Marija (Maša), učenica šestog razreda, u aprilu prošle godine odbila je da učestvuje na patriotskom času u svojoj školi i napravila je nekoliko crteža na kojima se vide rakete kako lete prema porodici koja stoji pod ukrajinskom… »
Rus osuđen na gulag zbog ćerkinog crteža, ona iz doma poručuje: Ti si moj heroj

Rus osuđen na gulag zbog ćerkinog crteža, ona iz doma poručuje: Ti si moj heroj

N1 Info 28.03.2023
Rus, koji je bio pod istragom policije jer je njegova ćerka nacrtala antiratni crtež u školi, osuđen je u utorak u odsustvu na dve godine kaznene kolonije zbog diskreditovanja oružanih snaga, objavila je grupa za ljudska prava OVD-Info. Portparol… »
Rus čija je ćerka nacrtala antiratnu sliku osuđen na dve godine zatvora

Rus čija je ćerka nacrtala antiratnu sliku osuđen na dve godine zatvora

Danas 28.03.2023
Rus čija je 12-godišnja ćerka nacrtala sliku ruskog bombardovanja porodice u Ukrajini osuđen je na dve godine zatvora, saopštila je grupa za ljudska prava OVD-Info, prenosi Index.hr. Aleksej Moskaljov, samohrani roditelj iz grada Jefremova, osuđen… »

Vesti dana »