Povezane vesti

Gradonačelnik Pule zabranio koncert srpskih izvođača, a sad isplivao snimak gde se veseli uz njihove pesme - ovako se pravda

Gradonačelnik Pule zabranio koncert srpskih izvođača, a sad isplivao snimak gde se veseli uz njihove pesme - ovako se pravda

Blic 29.03.2023
Gradonačelnik Pule, Filip Zoričić, zabranio je nedavno nastupe Ane Bekute, Zorane Mićanović, Duška Kuliša i Dragana Kojića Kebe u ovom gradu, a potom se u ceo slučaj umešao tamošnji sud. Na mrežama je sada isplivao snimak na kom se… »
Pulski gradonačelnik zabranio „narodnjake”, a sam ih sluša: Pojavio se snimak na Jutjubu (video)

Pulski gradonačelnik zabranio „narodnjake”, a sam ih sluša: Pojavio se snimak na Jutjubu (video)

Večernje novosti 29.03.2023
PRVI čovek Pule Filip Zoričić snimljen je u privatnom klubu kako se zabavlja uz narodnu muziku, a zabranio je koncert „narodnjaka” u svom gradu. Foto: Profimedia/Aleksa Stanković/ATA images/Jutjub printskrin/ArtCaffe/dinamozagreb12 Na Jutjubu se… »
Licemer! Zabranio anu i kebu pa se veselio uz teški narodnjak! Gradonačelnik Pule razvukao kez od uva do uva pa se jadno…

Licemer! Zabranio anu i kebu pa se veselio uz teški narodnjak! Gradonačelnik Pule razvukao kez od uva do uva pa se jadno…

Kurir 29.03.2023
Filip Zoričić, gradonačelnik Pule koji je zabranio koncert Duška Kuliša, Ane Bekute i Dragana Kojića Kebe, nalazi se, potvrdio nam je, u videu iz jednog lokala u Istri u kojemu se vide harmonikaši i čuje pesma "Iznad Tešnja", koju izvodi Halid… »
(VIDEO) Gradonačelnik Pule koji je zabranio „cajke“ snimljen kako sluša Halida Bešlića

(VIDEO) Gradonačelnik Pule koji je zabranio „cajke“ snimljen kako sluša Halida Bešlića

Danas 29.03.2023
Filip Zoričić, gradonačelnik Pule koji je zabranio koncert Duška Kuliša, Ane Bekute i Dragana Kojića Kebe, snimljen je u jednom lokalu u Istri na zabavi na kojoj se sluša narodna muzika. „Ja sam to video na internetu. Supruga i ja smo privatno… »

Vesti dana »