Povezane vesti

"Radila sam grudi, kapke,: Usne..." Spisak estetskih korekcija zadrugarki šokirao sve, a ona kaže da je skroz prirodna

"Radila sam grudi, kapke,: Usne..." Spisak estetskih korekcija zadrugarki šokirao sve, a ona kaže da je skroz prirodna

Blic 29.03.2023
Maja Marinković bila je gost kod Ognjena Amidžića, a tom prilikom je otkrila šta je sve radila na sebi. Pored Maje, u emisiji su bile i druge aktuelne zadrugarke: Sanja Grujić, Žana Omnia, Aleks Nikolić i Milica Veselinović, a one su takođe… »
Kako se ovo moglo maji desiti: Ispale joj grudi usred emisije uživo, ni kamerman nije znao gde da gleda, još digla noge uvis…

Kako se ovo moglo maji desiti: Ispale joj grudi usred emisije uživo, ni kamerman nije znao gde da gleda, još digla noge uvis…

Kurir 29.03.2023
Zadrugarke Sanja Grujić, Maja Marinković, Žana Omniu, Aleks Nikolić i Milica Veselinović bile su gosti kod Ognjena Amidžića. Voditelj predočio pravila igrice zadrugarkama, u kojoj su pokazale svoju gipkost. Naime, one su morale podignute noge da… »
Radile kapke, grudi, usne, uši... Ovo je spisak svih estetskih korekcija zadrugarki, a ona je skroz prirodna! Šok!

Radile kapke, grudi, usne, uši... Ovo je spisak svih estetskih korekcija zadrugarki, a ona je skroz prirodna! Šok!

Kurir 29.03.2023
Zadrugarke Maja Marinković, Žana Omniu, Aleksandra Nikolić i Milica Veselinović otkrile su šta su sve od estrtskih intervencija uradile na sebi. Spisaj je podugačak, a Sanja Grujić je iznenadila sve. Ja sam uradila grudi, imala sam neku korekciju… »
Peh usred emisije! Maja Marinković digla noge uvis, pa joj ispale grudi - starleta potezom šokirala gledaoce

Peh usred emisije! Maja Marinković digla noge uvis, pa joj ispale grudi - starleta potezom šokirala gledaoce

Blic 29.03.2023
Starleta u učesnica aktuelne sezone "Zadruge", Maja Marinković doživela je peh sinoć tokom emisije, kada su joj ispale grudi. Naime, učesnice "Zadruge 6", Maja Marinković, Sanja Grujić, Žana Omniu, Aleks Nikolić i Milica Veselinović bile su… »
Digla noge, ispali silikoni! Neviđeni blam Maje Marinković - prvo se videla samo jedna, posle sve otišlo dođavola!

Digla noge, ispali silikoni! Neviđeni blam Maje Marinković - prvo se videla samo jedna, posle sve otišlo dođavola!

Mondo 29.03.2023
Maja Marinković u emisiji Ognjena Amidžića pokazala gole grudi. Maja Marinković u emisiji Ognjena Amidžića pokazala gole grudi Višestruka učesnica Pinkovog rijalitija Zadruga Maja Marinković, gostovala je u poslednjoj emisiji Ognjena Amidžića… »

Vesti dana »