Povezane vesti

Prosinečki: ‘Drago mi je što je Džaja predsednik! Piksi pokušava da izgradi kult reprezentacije!’

Prosinečki: ‘Drago mi je što je Džaja predsednik! Piksi pokušava da izgradi kult reprezentacije!’

Hot sport 29.03.2023
‘Kako se zove predsednik nemačkog ili engleskog saveza? Nemojte me zaje***ati!’ Legendarni fudbaler i član Zvezdine zlatne generanije koja se popela na vrh Evrope i sveta, Robert Prosinečki, bio je gost ‘Večernjeg lista’ u Hrvatskoj. Iskusni… »
Prosinečki o fudbalskom mentalitetu Srbije: "Mogu da se ljute koliko hoće, ali..."

Prosinečki o fudbalskom mentalitetu Srbije: "Mogu da se ljute koliko hoće, ali..."

Sportske.net 29.03.2023
Proslavljeni fudbaler, kasnije i trener Crvene zvezde Robert Prosinečki dao je intervju za Večernji list u kojem se osvrnuo na brojne teme iz sveta fudbala. Između ostalog, on je govorio i o nedavno održanim predsedničkim izborima u Fudbalskom savezu… »
"Srbi i njihov mentalitet": Legendarni Hrvat pričao o Piksiju, DŽajiću i "orlovima"

"Srbi i njihov mentalitet": Legendarni Hrvat pričao o Piksiju, DŽajiću i "orlovima"

Večernje novosti 29.03.2023
Robert Prosinečki je za hrvatske medije komentarisao najnovija dešavanja u srpskom reprezentativnom fudbalu. FOTO: N. Petrović - Teško mi je da pričam o situaciju tamo kod njih. Džaja ima mnogo godina i ima mnogo iskustva na tim funkcijama. Što je… »

Vesti dana »