Povezane vesti

Bivši joj se opijao, zbog stresa rodila bebu prevremeno: Zejna otvorila dušu o teškom životu i nekadašnjem partneru…

Bivši joj se opijao, zbog stresa rodila bebu prevremeno: Zejna otvorila dušu o teškom životu i nekadašnjem partneru…

Blic 29.03.2023
Nekadašnja članica grupe "Luna" i pevačica Zejna Murkić bila je jedan od favorita za pobedu na "Pesmi za Evroviziju", a sada je progovorila o svojoj prošlosti. , Ona je u intervjuu otkrila kakav je život vodila pre nego što je postala poznata. -… »
„Voleo je provod i alkohol, zbog stresa sam se prevremeno porodila“: Zejna otkrila detalje o ocu svoje ćerke

„Voleo je provod i alkohol, zbog stresa sam se prevremeno porodila“: Zejna otkrila detalje o ocu svoje ćerke

Nova 29.03.2023
Pevačica Zejna Murkić postala je veoma popularna nakon učešća na "Pesmi za Evroviziju" ove i prethodne godine. Prevačica je odrasla u Loznici, i u poslednje vreme otkrila je dosta detalja o svom životu, koji nije bio nimalo tak. #social-embed_0… »
Voleo je alkohol, zbog stresa sam se porodila prevremeno! Zejnina teška životna priča - s ćerkom sam prošla svašta!

Voleo je alkohol, zbog stresa sam se porodila prevremeno! Zejnina teška životna priča - s ćerkom sam prošla svašta!

Mondo 29.03.2023
Zejna je otvorila dušu i progovorila o svom bivšem partneru, teškoćama prilikom porođaja, kao i trnovitom putu do uspešne karijere. Zejna je otvorila dušu i progovorila o svom bivšem partneru, teškoćama prilikom porođaja, kao i trnovitom putu… »
Otac mog deteta voleo je alkohol, ćerku sam prevremeno rodila zbog stresa! Teška Zejnina životna priča, a on joj je…

Otac mog deteta voleo je alkohol, ćerku sam prevremeno rodila zbog stresa! Teška Zejnina životna priča, a on joj je…

Kurir 29.03.2023
Zejna je u svojoj ispovesti izjavila da joj je nakon "Pesme za Evroviziju" cena nastupa veoma skočila, a otkrila je i sve o odnosu sa bivšim partnerom, teškoćama prilikom porođaja i mučnom životu. Zejna Murkić kaže da posle učešća na festivalu… »

Vesti dana »