Povezane vesti

Nadležni ne odgovaraju da li je podneta krivična prijava protiv vozača lamborginija, on postavio novi snimak na Tik-toku…

Nadležni ne odgovaraju da li je podneta krivična prijava protiv vozača lamborginija, on postavio novi snimak na Tik-toku…

Insajder 29.03.2023
Dva dana nakon što mu je policija oduzela „lamborgini“ kojim je nekontrolisano vozio ulicama Beograda, Uroš Panić postavio je na Tik-toku još jedan snimak bahate vožnje dok je to vozilo bilo u njegovom posedu. Da li će snositi posledice zbog… »
Oduzimanje „lamborginija“ Vučićevom kumčetu predstava za javnost ili kazna: Poznati advokat o zapleni Panićevog…

Oduzimanje „lamborginija“ Vučićevom kumčetu predstava za javnost ili kazna: Poznati advokat o zapleni Panićevog…

Nova 29.03.2023
Oduzimanje "lamborginija" koji je vozio Uroš Panić, koji je o svojim "poduhvatima" na beogradskim ulicama snimao klipove, a u kojima je neretko vređao policajce, nema nikakav pravni osnov i obavljeno je u propagandne svrhe, odnosno kako bi se umirila… »
MUP već sankcioniše bezobrazne vozače, A tek će? Postavlja se još 8.000 kamera širom Srbije: "Snimili me dok sam pričao"

MUP već sankcioniše bezobrazne vozače, A tek će? Postavlja se još 8.000 kamera širom Srbije: "Snimili me dok sam pričao"

Mondo 29.03.2023
Kako se navodi, još 8.000 biće postavljeno širom Srbije, a kada se završi renoviranje zgrade u Ljermontovljevoj to će biti centar odakle će se uz pomoć kamera pratiti saobraćajni prekršaji i voditi prekršajni postupci. Kako se navodi, još 8.000… »
Beograđanin snimljen kako telefonira za volanom, kazna ide do 120.000 dinara! Još 8.000 kamera postavlja se širom Srbije

Beograđanin snimljen kako telefonira za volanom, kazna ide do 120.000 dinara! Još 8.000 kamera postavlja se širom Srbije

Blic 29.03.2023
Saobraćajna policija počela je da kažnjava vozače zbog telefoniranja za volanom ili nevezivanja pojasa na osnovu snimka kamera koje precizno beleže čak i crte lice. Jedan od prvih "žrtava" takve kaznene politike je mladić A. Ž. (34) sa Novog… »
Beograđanin snimljen kako telefonira za volanom, kazna ide do 120.000 dinara! Još 8.000 kamera postavlja se širom Srbije

Beograđanin snimljen kako telefonira za volanom, kazna ide do 120.000 dinara! Još 8.000 kamera postavlja se širom Srbije

Blic 29.03.2023
Saobraćajna policija počela je da kažnjava vozače zbog telefoniranja za volanom ili nevezivanja pojasa na osnovu snimka kamera koje precizno beleže čak i crte lice. Jedan od prvih "žrtava" takve kaznene politike je mladić A. Ž. (34) sa Novog… »
Nikad žešća rasprava Tadića i Krleta: „Pa ti si stvarno moralni homunkulus! Mogu ovo i da ti nacrtam ako je potrebno“

Nikad žešća rasprava Tadića i Krleta: „Pa ti si stvarno moralni homunkulus! Mogu ovo i da ti nacrtam ako je potrebno“

Nova 29.03.2023
Nakon što je bivši predsednik Srbije Boris Tadić na Tviteru odreagovao na zaplenu Lamborginija Vučićevog kumčeta, oglasio se i analitičar blizak vlasti Nebojša Krstić, a rasprava na ovoj društvenoj mreži postala je žestoka. Kako je napisao… »

Vesti dana »