Povezane vesti

Oglasila se Zvezda: U junu ćemo doneti odluku

Oglasila se Zvezda: U junu ćemo doneti odluku

Sportski žurnal 29.03.2023
Izraelski mediji preneli su i fotografiju na kojoj su se sa Barakom Baharom sastali sportski direktor Zvezde Mitar Mrkela, tehnički direktor Marko Petrović i šef skautinga Marko Marin. Posle navoda Tanjuga da Crvena zvezda planira da na mesto glavnog… »
Luis Skola: Sviđa mi se Zvezda, Kampaco nije pogrešio

Luis Skola: Sviđa mi se Zvezda, Kampaco nije pogrešio

Sport klub 29.03.2023
Podeli : Bivši argentinski košarkaš Luis Skola izjavio je da ga prelazak Fakunda Kampaca u Crvenu zvezdu nije iznenadio, prenosi španski sportski list Marka. Argentinski plejmejker Fakundo Kampaco je u beogradski klub stigao u decembru 2022. godine… »
Skola: Kampaco je doneo najbolju odluku prelaskom u Crvenu zvezdu

Skola: Kampaco je doneo najbolju odluku prelaskom u Crvenu zvezdu

Politika 29.03.2023
MADRID – Bivši argentinski košarkaš Luis Skola izjavio je da ga prelazak Fakunda Kampaca u Crvenu zvezdu nije iznenadio, prenosi španski sportski list Marka. Argentinski plejmejker je u beogradski klub stigao u decembru 2022. godine, ali je zbog… »
Zvezda ubedljiva protiv Valensije

Zvezda ubedljiva protiv Valensije

Politika 29.03.2023
Košarkaši Crvene zvezde pobedili su večeras na svom parketu Valensiju 92:73 (20:21, 26:20, 23:21, 23:11), u meču 31. kola Evrolige. Najbolji kod Zvezde bio je Filip Petrušev sa 20 poena i sedam skokova, a pratili su ga Ognjen Dobrić sa 16 i Fakundo… »
POLUVREME - Zvezda vodi, vratio se Holand!

POLUVREME - Zvezda vodi, vratio se Holand!

Sportske.net 29.03.2023
Košarkaši Crvene zvezde posle prvog poluvremena utakmice 31. kola Evrolige vode protiv Valensije u hali "Aleksandar Nikolić" rezultatom 46:41. Najefikasniji u redovima domaćih je Hasan Martin sa sedam poena, po šest su postigli Luka Vildoza, Ben… »
Nema predaje: Zvezda ne odustaje od Top 8, Valensija nemoćna u Pioniru

Nema predaje: Zvezda ne odustaje od Top 8, Valensija nemoćna u Pioniru

Sportski žurnal 29.03.2023
Crveno-beli sada imaju 14 pobeda i 17 poraza. Košarkaši Crvene zvezde pobedili su na svom parketu Valensiju 92:73 (20:21, 26:20, 23:21, 23:11), u meču 31. kola Evrolige. Najbolji kod Zvezde bio je Filip Petrušev sa 20 poena i sedam skokova, a pratili… »
Košarkaši Zvezde pobedili Valensiju u Evroligi

Košarkaši Zvezde pobedili Valensiju u Evroligi

Beta 29.03.2023
Košarkaši Crvene zvezde pobedili su večeras na svom parketu Valensiju 92:73 (20:21, 26:20, 23:21, 23:11), u meču 31. kola Evrolige. Najbolji kod Zvezde bio je Filip Petrušev sa 20 poena i sedam skokova, a pratili su ga Ognjen Dobrić sa 16 i Fakundo… »
(Poluvreme) timska igra zvezde za prednost na poluvremenu: Razigrani crveno-beli jurišaju ka 14. pobedi! (foto)

(Poluvreme) timska igra zvezde za prednost na poluvremenu: Razigrani crveno-beli jurišaju ka 14. pobedi! (foto)

Hot sport 29.03.2023
Na pola puta do trijumfa. Košarkaši Crvene zvezde Meridianbet trenutno igraju utakmicu 31. kola Evrolige protiv ekipe Valensije, a nakon 20 minuta igre rezultat je 46:41. Valensija trenutno ima šanse za plasman u TOP 8, dok sa druge strane, iako su… »
Mumbru:"Kampaco jedan od najboljih u Evroligi!"

Mumbru:"Kampaco jedan od najboljih u Evroligi!"

Sportske.net 29.03.2023
Košarkaši Valensije večeras su u hali "Aleksandar Nikolić" poraženi od Crvene zvezde sa 92:73 u meču 31. kola Evrolige. Trener gostujuće ekipe Aleks Mumbru nakon bio je nezadovoljan nakon poraza, a smatra da je utakmicu odlučio pad Valensije u… »
Pionir eksplodirao kada je on ušao: Nakon što je podržavao Partizan, Novak Đoković večeras na utakmici Zvezde! (foto)…

Pionir eksplodirao kada je on ušao: Nakon što je podržavao Partizan, Novak Đoković večeras na utakmici Zvezde! (foto)…

Hot sport 29.03.2023
Dobio i skandiranje! Košarkaši Crvene zvezde Meridianbet večeras su u okviru 31. kola Evrolige dočekali ekipu Valensije. Dvorana Pionir ispunjena je skoro do poslednjeg mesta, a neposredno pred početak meča u halu Aleksandar Nikolić ušao je Novak… »
Zvezda pokazala pravo lice i pobedila valensiju: Petrušev vodio crveno-bele do trijumfa, Argentinci na nivou! (foto)

Zvezda pokazala pravo lice i pobedila valensiju: Petrušev vodio crveno-bele do trijumfa, Argentinci na nivou! (foto)

Hot sport 29.03.2023
Na pola puta do trijumfa. Košarkaši Crvene zvezde Meridianbet savladali su ekipu Valensije u utakmici 31. kola Evrolige rezultatom 92:73. Valensija trenutno ima značajne šanse za plasman u TOP 8, dok sa druge strane, iako su šanse crveno-belih u… »
(Foto ubod) Zvezda večeras ima specijalnu podršku: Fudbaler crveno-belih gleda košarkaše!

(Foto ubod) Zvezda večeras ima specijalnu podršku: Fudbaler crveno-belih gleda košarkaše!

Hot sport 29.03.2023
Puna dvorana! Košarkaši Crvene zvezde Meridianbet večeras su u okviru 31. kola Evrolige dočekali ekipu Valensije. Crveno-beli žele da dođu do nove pobede, a da navijači veruju u istu te su ispunili dvoranu Pionir. Crvena zvezda ima 13 pobeda i 17… »
Skola govorio o Kampacu: Sviđa mi se ekipa u kojoj igra

Skola govorio o Kampacu: Sviđa mi se ekipa u kojoj igra

Sportski žurnal 29.03.2023
”Nije me iznenadio Kampaco, ne znam zašto se to smatra kontroverznom odlukom”. Bivši argentinski košarkaš Luis Skola izjavio je da ga prelazak Fakunda Kampaca u Crvenu zvezdu nije iznenadio, prenosi španski sportski list Marka. Argentinski… »
I zvezda ostala zapanjena: Ni crveno-beli nisu mogli da veruju šta je uradio Fakundo Kampaco (video)

I zvezda ostala zapanjena: Ni crveno-beli nisu mogli da veruju šta je uradio Fakundo Kampaco (video)

Večernje novosti 29.03.2023
Crvena zvezda je dočekala Valensiju u okviru 31. kola Evrolige, a na toj utakmici plejmejker domaćih Fakundo Kampaco iznenadio je sve u hali "Aleksandar Nikolić". Photo: ABA League j.t.d./Dragana Stjepanović Tokom završnice prve četvrtine, on je u… »
Skola o Kampacu: "Sviđa mi se ta ekipa za njega"

Skola o Kampacu: "Sviđa mi se ta ekipa za njega"

Sportske.net 29.03.2023
Čuveni argentinski košarkaš Luis Skola rekao je da njegov zemljak Fakundo Kampaco nije pogrešio kada je za svoj klub izabrao Crvenu zvezdu. Bivši igrač Denver Nagetsa, Dalas Meveriksa i Real Madrida je u redove šampiona Srbije i AdmiralBet ABA lige… »
Legendarni argentinski košarkaš o kampacu: „Odluka da pređe u Crvenu zvezdu bila je najbolja za njegovu karijeru!“

Legendarni argentinski košarkaš o kampacu: „Odluka da pređe u Crvenu zvezdu bila je najbolja za njegovu karijeru!“

Hot sport 29.03.2023
Nema dilemu! Mnoge je šokirao dolazak Fakunda Kampaca u Crvenu zvezdu. Izgledalo je kao san, ali nakon zvanične objave kluba svima je postalo jasno da je to zapravo java. Ipak, nakon toga je usledila odluka Evrolige da kazni crveno-bele zabranom… »
Evo šta je letos govorio Bahar o delijama: Reči koje neće ostaviti ravnodušnim navijače Crvene zvezde!

Evo šta je letos govorio Bahar o delijama: Reči koje neće ostaviti ravnodušnim navijače Crvene zvezde!

Hot sport 29.03.2023
Bio je očaran! Kao bomba je danas odjeknula vest koju su izraelski mediji pustili – Barak Bahar je na pragu da postane novi trener Crvene zvezde. Ovu informaciju potkrepili su i fotografijama sa sastanka čelnika crveno-belih i izraelskog trenera. View… »
(Foto ubod) zvezdin navijač ima zahtev za kampaca: Svi se pitaju šta znači dečakov transparent na španskom! (foto)

(Foto ubod) zvezdin navijač ima zahtev za kampaca: Svi se pitaju šta znači dečakov transparent na španskom! (foto)

Hot sport 29.03.2023
Utakmica samo što nije počela. Košarkaši Crvene zvezde Meridianbet večeras od 19 časova igraju utakmicu 31. kola Evrolige protiv ekipe Valensije. Španski tim i dalje ima određene šanse u borbi za TOP 8 fazu, ali crveno-beli zasigurno neće… »
Legendarni Skola oduševljen odlukom Kampaca: Nije me iznenadio Fakundo...

Legendarni Skola oduševljen odlukom Kampaca: Nije me iznenadio Fakundo...

Večernje novosti 29.03.2023
BIVŠI argentinski košarkaš Luis Skola izjavio je da ga prelazak Fakunda Kampaca u Crvenu zvezdu nije iznenadio, prenosi španski sportski list Marka. Foto: EPA-EFE/HOW HWEE YOUNG Argentinski plejmejker je u beogradski klub stigao u decembru 2022… »
Kriza u Barseloni: Budžet košarkaškog kluba će se značajno smanjiti!

Kriza u Barseloni: Budžet košarkaškog kluba će se značajno smanjiti!

Hot sport 29.03.2023
Sve to zbog fudbalskog kluba! Svima je poznato da Fudbalski klub Barselona poslednjih godina ima velikih problema sa finansijama i da na sve načine pokušavaju da se konsoliduju. Katalonski radio RAC1 prenosi da je Barsa u velikim problemima finansijske… »
Mumbru pred dolazak u pionir: „Pokušaće da iskoriste sve mogućnosti da uđu u plej-of, baš kao i mi!“

Mumbru pred dolazak u pionir: „Pokušaće da iskoriste sve mogućnosti da uđu u plej-of, baš kao i mi!“

Hot sport 29.03.2023
Svestan kakav zadatak čeka njegov! Košarkaši Crvene zvezde Meridianbet ponovo će na parket u sredu od 19 časova kada će dočekati ekipu Valensije u meču 31. kola Evrolige. Utakmica je na programu u hali ‘Aleksandar Nikolić’. Svoja očekivanja… »
Spremna zamena: Ako Bahard preuzme Zvezdu, menja ga bivši selektor Srbije!

Spremna zamena: Ako Bahard preuzme Zvezdu, menja ga bivši selektor Srbije!

Večernje novosti 29.03.2023
CRVENA zvezda na leto bi mogla da promeni trenera. Izraelski mediji prenose da će na mesto trenera kluba iz Ljutice Bogdana doći trener Makabija iz Haife Barak Bahard. Izraelski velikan ne sedi skrštenih ruku, već je pronašlo zamenu, a reč je o… »
Bahar u Beograd dolazi sa dvostrukim šampionskim het-trikom?

Bahar u Beograd dolazi sa dvostrukim šampionskim het-trikom?

Sportske.net 29.03.2023
Danas se potpuno neočekivano pojavila informacija da fudbalski klub Crvena zvezda pregovara sa izraelskim trenerom Barakom Baharom i da će on najverovatnije preuzeti klupu crveno-belih na startu naredne sezone. Zvezdaši su dobro upamtili Bahara iz… »
Milojević odgovorio na glasine: Evo šta je trener poručio nakon pisanja o njegovom odlasku iz Zvezde!

Milojević odgovorio na glasine: Evo šta je trener poručio nakon pisanja o njegovom odlasku iz Zvezde!

Hot sport 29.03.2023
Jasan odgovor trenera crveno-belih Vest dana je definitivno pisanje domaćih medija o potencijalnom odlasku Miloša Milojevića sa klupe Crvene zvezde, zbog toga što je klub navodno stupio u kontakt sa trenerom Makabija iz Haife, Barakom Baharom. Uprava… »
„Jutros sam bio na treningu, opet ću i sutra i prekosutra i svaki dan“: Milojević se oglasio o mogućoj smeni

„Jutros sam bio na treningu, opet ću i sutra i prekosutra i svaki dan“: Milojević se oglasio o mogućoj smeni

Danas 29.03.2023
Trener Crvene zvezde Miloš Milojević rekao je povodom informacija da klub iz Ljutice Bogdana želi da angažuje izraelskog trenera Baraka Bahara da ima ugovor sa crveno-belima do juna. Prema navodima izraelskih medija Crvena zvezda je stupila u kontakt… »
Ovo se čekalo: Oglasio se trener Crvene zvezde, Milojević o odlasku sa Marakane...

Ovo se čekalo: Oglasio se trener Crvene zvezde, Milojević o odlasku sa Marakane...

Večernje novosti 29.03.2023
U medijima je danas odjeknula vest da će Crvena zvezda promeniti trenera na leto. Navodno će na mesto trenera kluba iz Ljutice Bogdana doći trener Makabija iz Haife Barak Bahard. O celoj situaciji oglasio se i aktuelni trener crveno-belih Miloš… »
Miloš Milojević nakon vesti da uprava Zvezde pregovara sa drugim trenerom: Fokusiran sam na Mladost iz Novog Sada

Miloš Milojević nakon vesti da uprava Zvezde pregovara sa drugim trenerom: Fokusiran sam na Mladost iz Novog Sada

Danas 29.03.2023
Trener Crvene zvezde Miloš Milojević rekao je povodom informacija da klub iz Ljutice Bogdana želi da angažuje izraelskog trenera Baraka Bahara da ima ugovor sa crveno-belima do juna. Prema navodima izraelskih medija Crvena zvezda je stupila u kontakt… »
Posle informacije iz Izraela, stiže reakcija sa Marakane: "Do juna se nećemo oglasiti..."

Posle informacije iz Izraela, stiže reakcija sa Marakane: "Do juna se nećemo oglasiti..."

Sportske.net 29.03.2023
Danas je stigla informacija iz Izraela u kojoj se navodi da će novi trener Crvene zvezde od naredne sezone biti Barak Bahar. Aktuelni strateg Makabija iz Haife uslikan je u restoranu u društvu delegacije "crveno-belih" koju je predvodio sportski… »
Oglasila se crvena Zvezda: Evo šta iz Ljutice Bogdana kažu o dolasku Bahara na mesto trenera!

Oglasila se crvena Zvezda: Evo šta iz Ljutice Bogdana kažu o dolasku Bahara na mesto trenera!

Hot sport 29.03.2023
Liga šampiona će biti najveći prioritet. Crvena zvezda će sada već vrlo izvesno osvojiti novu titulu prvaka Srbije, vredniju nego bilo koju pre, a razlog se sam nameće – grupna faza Lige šampiona. Ipak, po mišljenju brojnih stručnjaka, Zvezda… »
Uprava crvene Zvezde na sastanku sa potencijalnim trenerom: Promena na klupi sve izvesnija! (foto)

Uprava crvene Zvezde na sastanku sa potencijalnim trenerom: Promena na klupi sve izvesnija! (foto)

Hot sport 29.03.2023
Milojević bivši? Ranije danas je procurela vest da će Crvena zvezda od naredne sezone imati novog trenera, sa kojim će napasti Ligu šampiona. Sve je izvesnije da će na klupu ’crveno–belih’ sesti izraelski stručnjak Bakar Bahar, koji je letos… »
Porede ga sa Ćavijem i Inzagijem, postao je sila u Izraelu: Ko je Zvezdina trenerska želja

Porede ga sa Ćavijem i Inzagijem, postao je sila u Izraelu: Ko je Zvezdina trenerska želja

Nova 29.03.2023
Crveno-beli spremaju velike promene. Kao grom iz vedra neba stigla je informacija da će trener fudbalera Crvene zvezde u novoj sezoni verovatno biti Barak Bahar. Trener Makabija iz Haife trebalo bi da zameni Miloša Milojevića na klupi crveno-belih za… »
Bomba na marakani: Milojević pred otkazom, novi trener je već izabran, dogovor postignut!

Bomba na marakani: Milojević pred otkazom, novi trener je već izabran, dogovor postignut!

Hot sport 29.03.2023
Rekonstrukcije uoči grupne faze Lige šampiona!? Crvena zvezda će sada već vrlo izvesno osvojiti novu titulu prvaka Srbije, vredniju nego bilo koju pre, a razlog se sam nameće – grupna faza Lige šampiona. Ipak, po mišljenju brojnih stručnjaka… »

Vesti dana »