Povezane vesti
Gazprom očekuje da će uskoro dostići maksimalnu razinu opskrbe Kinom plinom
SEEbiz 29.03.2023
MOSKVA - Gazprom povećava isporuke plina Kini i očekuje da će uskoro dostići maksimalnu planiranu razinu kroz sibirski plinovod, izjavio je danas direktor upravnog odbora tvrtke Viktor Zubkov. Istaknuo je važnost Kine kao najvećeg izvoznog tržišta svoje… »
Gazprom očekuje da uskoro dostigne maksimalni nivo snabdevanja Kine gasom
Biznis.rs 29.03.2023
Vlasti u Pekingu vide Moskvu kao diplomatskog partnera u suprotstavljanju dominaciji SAD. Ruski Gazprom povećava isporuke gasa Kini i očekuje da će uskoro dostići maksimalni planirani nivo kroz sibirski gasovod, rekao je u sredu direktor upravnog odbora… »
Gasprom očekuje da uskoro dostigne maksimalni nivo snabdevanja Kine gasom
Beta 29.03.2023
Ruski Gasprom povećava isporuke gasa Kini i očekuje da će uskoro dostići maksimalni planirani nivo kroz sibirski gasovod, rekao je danas direktor upravnog odbora te kompanije Viktor Zubkov. On je istakao značaj Kine kao najvećeg izvoznog tržišta… »
Vesti dana »

FOTO: Pala metalna konstrukcija na delu auto-puta Beograd – Novi Sad, obustavljen saobraćaj u smeru ka NS
Moj Novi Sad pre 15 minutajoš 26 povezanih

Prevrnuo se čamac sa 11 osoba na Dunavu: Ima nastradalih, traga se za još tri osobe
N1 Info pre 41 minutajoš 26 povezanih

Grčka upozorava na prisustvo sumpor-dioksida u sušenim jagodama iz Srbije
Naslovi.ai pre 9 minutajoš 8 povezanih

Lekorni: Bio sam spreman na kompromis, ali je stav nekih stranaka nepopustljiv
Politika pre 16 minutajoš 37 povezanih

Brnabić: Brza pruga do Subotice rezultat jake politike, Srbija nastavlja da se gradi
RTV pre 10 minutajoš 23 povezane