Povezane vesti

"Prekjuče mi je rekao da ga sahranim kod majke u grob": Potresne reči supruge vozača autobusa koji je umro za volanom u…

"Prekjuče mi je rekao da ga sahranim kod majke u grob": Potresne reči supruge vozača autobusa koji je umro za volanom u…

Blic 30.03.2023
Potresan je bio prizor u sredu uveče na mestu gde je stajao autobus GSP-a sa linije 56 u kom je preminuo vozač Ž. M. (59). Do autobusa u kom je proveo poslednje trenutke života stigla je porodica vozača. Usred pitanja na koja nije bilo odgovora… »
Vozač GSP umro za volanom! Užas u Beogradu: Pozlilo mu tokom vožnje, autobus potom naleteo na 6 automobila

Vozač GSP umro za volanom! Užas u Beogradu: Pozlilo mu tokom vožnje, autobus potom naleteo na 6 automobila

Blic 29.03.2023
Života M, vozač (59) GSP-a preminuo je večeras tokom vožnje u Beogradu. Kako saznajemo, sve se odigralo na ulgu Trgovačke i Ulice Braće Vučković na Čukarici, kada je autobus GSP-a na liniji 56 naleteo na 6 putničkih vozila. - Svedoci su izjavili… »
"Moj otac je skoro 30 godina vozio na ovoj liniji, dan bolovanja nije imao": Potresne scene na mestu nesreće u Žarkovu, žena…

"Moj otac je skoro 30 godina vozio na ovoj liniji, dan bolovanja nije imao": Potresne scene na mestu nesreće u Žarkovu, žena…

Blic 29.03.2023
Vozač autobusa Života M. (59) umro je večeras dok je bio za volanom autobusa na liniji 56. Autobus je, nakon što je vozaču pozlilo udario u nekoliko vozila, a onda se zakucao u ogradu. Na mesto nesreće ubrzo je stigla i njegova porodica: supruga i… »
"U zadnjim trenucima mislio je na to kako da spasi putnike": Prve slike stravične nesreće u Žarkovu, vozaču (59) nije bilo…

"U zadnjim trenucima mislio je na to kako da spasi putnike": Prve slike stravične nesreće u Žarkovu, vozaču (59) nije bilo…

Blic 29.03.2023
Vozač Života M. (59) umro je večeras tokom vožnje. On je bio za volanom autobusa na liniji 56 kada mu je pozlilo. Vozilo se nakon toga zakucalo u ogradu, a nekoliko putnika u autobusu je lakše povređeno. Kako saznajemo, sve se odigralo na uglu… »

Vesti dana »