Povezane vesti

Dodik: Drago mi je da je Blinken čuo za mene, ali imovinu Srpske ne damo

Dodik: Drago mi je da je Blinken čuo za mene, ali imovinu Srpske ne damo

Politika 30.03.2023
BANjALUKA – Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da mu je drago da je američki državni sekretar Entoni Blinken čuo za njega i komentariše ga, ali je ukazao da je suština u lažnom informisanju ambasadora Amerike u BiH Majkla Marfija… »
Amerikanci tragaju za Putinom i - usred Banjaluke

Amerikanci tragaju za Putinom i - usred Banjaluke

Sputnik 30.03.2023
Amerikancima je najveći trn u oku što ne mogu da celu BiH stave pod svoju kontrolu, već je pola BiH na strani Rusije i Vladimira Putina, kaže politikolog iz Banjaluke Anđelko Kozomara, povodom oštrih komentara američkog državnog sekretara… »
Iza zapadnobalkanske četvorke krije se ideja o "velikoj Albaniji" Dodik - Hvala Blinkenu što me upoređuje sa Putinom

Iza zapadnobalkanske četvorke krije se ideja o "velikoj Albaniji" Dodik - Hvala Blinkenu što me upoređuje sa Putinom

Večernje novosti 30.03.2023
PREDSEDNIK Republike Srpske Milorad Dodik ocenio je danas da je novoosnovana Zapadnobalkanska četvorka zapravo “albanska četvorka”, iza koje se krije stara ideja o "velikoj Albaniji", te istakao da je srpski nacionalni cilj ujedinjenje Republike… »
Dodik: Drago mi je da je Blinken čuo za mene, ali imovinu Srpske ne damo

Dodik: Drago mi je da je Blinken čuo za mene, ali imovinu Srpske ne damo

Euronews 30.03.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da mu je drago da je američki državni sekretar Entoni Blinken čuo za njega i komentariše ga, ali je ukazao da je suština u lažnom informisanju ambasadora SAD u BiH Majkla Marfija o stanju u BiH i… »
Novi odgovor blinkenu: Dodik će ostati na jedinom putu

Novi odgovor blinkenu: Dodik će ostati na jedinom putu

Večernje novosti 30.03.2023
DELEGAT Kluba srpskog naroda u Domu naroda Parlamentarne skupštine BiH Radovan Kovačević izjavio je da bi SAD zajedno sa predsednikom Republike Srpske Miloradom Dodikom trebale da budu na putu zaštite Dejtonskog mirovnog sporazuma, koji je dobar jer… »
„A pogotovo mi je drago što me poredi sa Vladimirom Putinom...“: Dodik odgovorio Blinkenu

„A pogotovo mi je drago što me poredi sa Vladimirom Putinom...“: Dodik odgovorio Blinkenu

Sputnik 30.03.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da mu je drago da je američki državni sekretar Entoni Blinken čuo za njega i što ga komentariše. „Drago mi je što je taj Blinken čuo za mene, pa me komentariše. Drago mi je da sam na nekom… »
Dodik odgovorio blinkenu: A pogotovo mi je drago što me poredi sa Vladimirom Putinom

Dodik odgovorio blinkenu: A pogotovo mi je drago što me poredi sa Vladimirom Putinom

Večernje novosti 30.03.2023
PREDSEDNIK Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da mu je drago da je američki državni sekretar Entoni Blinken čuo za njega i komentariše ga, ali je ukazao da je suština u lažnom informisanju ambasadora SAD u BiH Majkla Marfija o stanju u BiH i… »
„Otkud predsednik Putin u toj priči“: Novi besmislen napad Amerike na Republiku Srpsku

„Otkud predsednik Putin u toj priči“: Novi besmislen napad Amerike na Republiku Srpsku

Sputnik 30.03.2023
Američki državni sekretar Entoni Blinken komentarisao je na svom Tviter nalogu situaciju u Bosni i Hercegovini, a tom prilikom pomenuo je i Milorada Dodika, navodeći da je predsednik Republike Srpske „na autoritarnom putu (predsednika Rusije… »
Blinken: Napadi Dodika pokazuju da je na autoritarnom putu

Blinken: Napadi Dodika pokazuju da je na autoritarnom putu

RTV 30.03.2023
VAŠINGTON - Američki državni sekretar Entoni Blinken komentarisao je situaciju u Bosni i Hercegovini i ocenio da je predsednik Republike Srpske Milorad Dodik "na autoritarnom putu (predsednika Rusije Vladimira) Putina". "Napadi Milorada Dodika na… »
Blinken: Dodik na autoritarnom putu Putina

Blinken: Dodik na autoritarnom putu Putina

Politika 30.03.2023
VAŠINGTON – Američki državni sekretar Entoni Blinken komentarisao je situaciju u Bosni i Hercegovini i ocenio da je predsednik Republike Srpske Milorad Dodik „na autoritarnom putu (predsednika Rusije Vladimira) Putina”. „Napadi Milorada Dodika… »
Blinken kritikuje Dodika: NJegovi napadi na osnovna prava i slobode pokazuju da je na Putinovom autoritarnom putu

Blinken kritikuje Dodika: NJegovi napadi na osnovna prava i slobode pokazuju da je na Putinovom autoritarnom putu

Večernje novosti 29.03.2023
AMERIČKI državni sekretar Entoni Blinken uporedio je predsednika Republike Srpske Milorada Dodika sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom. FOTO: AP/Tanjug - Napadi Milorada Dodika na osnovna prava i slobode u Republici Srpskoj pokazuju da je on na… »
Blinken podržao ambasadora Marfija, a za Dodika ocenio da je na autoritarnom Putinovom putu

Blinken podržao ambasadora Marfija, a za Dodika ocenio da je na autoritarnom Putinovom putu

Danas 29.03.2023
Američki državni sekretar Entoni Blinken objavio je da napadi predsednika Republike Srpske Milorada Dodika na osnovna prava i slobode u Republici Srpskoj pokazuju da je on na, kako je naveo, autoritarnom putu ruskog predsednika Vladimira Putina… »

Vesti dana »