Povezane vesti

Sjašite s mene! Voditelj Zadruge pobesneo zbog Dejanove promene vere - "Ljubite svetinje s 30 kubika silikona u ustima"

Sjašite s mene! Voditelj Zadruge pobesneo zbog Dejanove promene vere - "Ljubite svetinje s 30 kubika silikona u ustima"

Mondo 30.03.2023
Marko Đedović se oglasio na Instagramu i izneo svoj stav o tome što je Dejan Dragojević promenio veru, a ova vest je odjeknula kao bomba. Marko Đedović se oglasio na Instagramu i izneo svoj stav o tome što je Dejan Dragojević promenio veru, a ova… »
Oglasio se Marko Đedović nakon dejanove promene vere besan kao ris! Voditelj zapenio: "Sjašite sa mene" Poslao jasnu poruku

Oglasio se Marko Đedović nakon dejanove promene vere besan kao ris! Voditelj zapenio: "Sjašite sa mene" Poslao jasnu poruku

Kurir 30.03.2023
Aktuelni voditelj Zadruge, a bivši učesnik, Marko Đedović, oglasio se na svom Instagram profilu na temu priznanja Dejana Dragojevića, pobednika pete sezone Zadruge da je već 4 godine u Islamu, o čemu je prvi Kurir pisao svojevremeno. - Šta se… »
(Video): Dejan Dragojević se snimao u džamiji kako klanja Poranio na molitvu, pa otkrio da napušta Medinu

(Video): Dejan Dragojević se snimao u džamiji kako klanja Poranio na molitvu, pa otkrio da napušta Medinu

Blic 30.03.2023
Dejan Dragojević priznao je da promenio veru i prešao u islam kada je stupio u brak sa Dalilom Dragojević. On je nedavno to priznao i javno, iako u "Zadruzi" nikada nije želeo da govori o tome, pa čak i kada je to tvrdila njegova bivša supruga… »
Reagovala i majka aleks Nikolić! Slovenka se oglasila nakon što je Dejan Dragojević priznao da je promenio veru

Reagovala i majka aleks Nikolić! Slovenka se oglasila nakon što je Dejan Dragojević priznao da je promenio veru

Blic 30.03.2023
Dejan Dragojević tokom učešća u "Zadruzi" nije želeo da prizna da je promenio veru, a nakon što je otputovao u Medinu, kako bi posetio džamiju za vreme Ramazana, otkrio je da je prešao u islam. Nakon što se ovim povodom oglasila i Dejanova majka… »
Snimao se u džamiji kako klanja Dejan Dragojević poranio pre zore da stigne na molitvu, evo kad napušta Medinu i vraća se u…

Snimao se u džamiji kako klanja Dejan Dragojević poranio pre zore da stigne na molitvu, evo kad napušta Medinu i vraća se u…

Kurir 30.03.2023
Dejan Dragojević, pobednik Zadruge 5, potvrdio je saznanja Kurira, koji je prvi pisao o tome još dok je bio u braku sa Dalilom, da je promenio veru i prešao u islam. Tokom učešća u rijalitiju više puta je bio na meti osuda zbog toga što ne želi… »
Isplivali novi snimci iz džamije: Dejan ustao u 5 ujutru kako bi otišao na molitvu - "Idem sad iz Medine u Meku"

Isplivali novi snimci iz džamije: Dejan ustao u 5 ujutru kako bi otišao na molitvu - "Idem sad iz Medine u Meku"

Mondo 30.03.2023
Dejan Dragojević u novom snimku na društvenim mrežama otkrio i kada se vraća u Srbiju. Dejan Dragojević u novom snimku na društvenim mrežama otkrio i kada se vraća u Srbiju Dejan Dragojević iznenadio je sve kada je priznao da je pre četiri… »
"Javio sam dalili da je Dejan otišao u meku": Huso Mujić o promeni vere bivšeg zeta, a ovako je skrivao sve o tome

"Javio sam dalili da je Dejan otišao u meku": Huso Mujić o promeni vere bivšeg zeta, a ovako je skrivao sve o tome

Blic 30.03.2023
Pobednik pete sezone "Zadruge", Dejan Dragojević priznao je da je promenio veru i primio Islam, iako se o tome dosta nagađalo dok je bio u rijalitiju. Naime, Dejan je tokom braka sa Dalilom Mujić prešao u muslimansku veru, i sada je otkrio da mu je… »
Dalilin otac priznao da je lagao za Dejana! Krili zbog Zadruge da je promenio veru - Morao sam, da bi pobedio!

Dalilin otac priznao da je lagao za Dejana! Krili zbog Zadruge da je promenio veru - Morao sam, da bi pobedio!

Mondo 30.03.2023
Huso Mujić priznao je da je imao dogovor sa ćerkom Dalilom i bivšim zetom Dejanom da ne priča o tome da je Dragojević promenio veru. Huso Mujić priznao je da je imao dogovor sa ćerkom Dalilom i bivšim zetom Dejanom da ne priča o tome da je… »

Vesti dana »