Povezane vesti

Mitar se izvinio i prihvatio kaznu, ali FA kaže da je malo

Mitar se izvinio i prihvatio kaznu, ali FA kaže da je malo

Sport klub 30.03.2023
Podeli : Čeka se konačna odluka koliko će utakmica biti kažnjen Aleksandar Mitrović zbog crvenog kartona na kup meču protiv Mančester Junajteda. Menadžer Fulama Marko Silva i napadač Aleksandar Mitrović izvinili su se sudiji Krisu Kavanu zbog… »
Mitrović se izvinio sudiji i prihvatio kaznu, ali FA kaže da je to malo

Mitrović se izvinio sudiji i prihvatio kaznu, ali FA kaže da je to malo

N1 Info 30.03.2023
Čeka se konačna odluka koliko će utakmica biti kažnjen Aleksandar Mitrović zbog crvenog kartona na kup meču protiv Mančester Junajteda. Menadžer Fulama Marko Silva i napadač Aleksandar Mitrović izvinili su se sudiji Krisu Kavanu zbog crvenih… »
Srbin se pokajao! Da li će se englezi smilovati? Aleksandar Mitrović se javno izvinio sudiji

Srbin se pokajao! Da li će se englezi smilovati? Aleksandar Mitrović se javno izvinio sudiji

Večernje novosti 30.03.2023
Srpski napadač Aleksandar Mitrović se po povratku sa reprezentativnih obaveza osvrnuo na incident sa sudijom, koji se dogodio na meču četvrtfinala FA Kupa sa Mančester junajtedom. FOTO: AP/Tanjug Podsećanja radi, Mitrović je na “Old Trafordu”… »
„Nadvladala me frustracija“: Aleksandar Mitrović žali zbog nasrtaja na sudiju

„Nadvladala me frustracija“: Aleksandar Mitrović žali zbog nasrtaja na sudiju

Danas 30.03.2023
Centarfor Fulama progovorio o incidentu, zbog kog mu preti duža takmičarska pauza. Aleksandar Mitrović dobio je crveni karton na meču svog kluba i Mančester junajteda u FA kupu, jer je protestujući zbog druge odluke Krisa Kavana gurnuo sudiju. I… »
Mitrogol se oglasio prvi put nakon incidenta: „Žalim zbog svojih postupaka – frustracija me nadvladala!“

Mitrogol se oglasio prvi put nakon incidenta: „Žalim zbog svojih postupaka – frustracija me nadvladala!“

Hot sport 30.03.2023
Nije mu drago zbog svog ponašanja! Aleksandar Mitrović imao je sukob sa sudijom Krisom Kavanom u duelu Mančester junajteda i Fulama koji se igrao u okviru FA Kupa. Tom prilikom, srpski golgeter je burno reagovao na odluke Kavanoa, a u jednom momentu ga… »
VIDEO Mitrović prekinuo ćutanje i javno se izvinio sudiji: Otkrio da se čuo sa arbitrom posle meča

VIDEO Mitrović prekinuo ćutanje i javno se izvinio sudiji: Otkrio da se čuo sa arbitrom posle meča

Nova 30.03.2023
Nakon 12 dana Aleksandar Mitrović je odlučio da progovori o incidentu. On se nije oglašavao nakon što je isključen u četvrtfinalu FA kupa protiv Mančester junajteda na kom su „crveni đavoli“ slavili sa 3:1 (jedini pogodak za „kolibare“ bio… »

Vesti dana »