Povezane vesti

"Na mestu nesreće videla sam njegov ranac, patiku, "nitroglicerin" i jaknu": Ispovest ćerke vozača autobusa

"Na mestu nesreće videla sam njegov ranac, patiku, "nitroglicerin" i jaknu": Ispovest ćerke vozača autobusa

Telegraf 30.03.2023
"Imala sam običaj, još dok sam bila mala, da ga poljubim pre odlaska na posao. Juče mi je rekao : "Neka poljubićeš me kad se vratim", priča ćerka nastradalog. Vozač autobusa "56" Života Mitrović (59) iz Beograda osetio je sinoć da će mu… »
„Najbolji tata si bio na svetu, nisi trebao tako brzo da odeš“: Herojska smrt vozača autobusa u Beogradu

„Najbolji tata si bio na svetu, nisi trebao tako brzo da odeš“: Herojska smrt vozača autobusa u Beogradu

Nova 30.03.2023
Porodica i prijatelji potresnim porukama opraštaju se od vozača GSP Živote M. (61), koji je preminuo za volanom autobusa na liniji 56, u sredu uveče u Trgovačkoj ulici u Žarkovu. Životu je izdalo to njegovo veliko srce, a njemu je pozlilo tokom… »
Smrt na okretnici 77 zamrzla Beograd: Pomahnitali autobus ubio studente Radomira i Dijanu, 5 minuta pre udesa zvala je oca

Smrt na okretnici 77 zamrzla Beograd: Pomahnitali autobus ubio studente Radomira i Dijanu, 5 minuta pre udesa zvala je oca

Kurir 30.03.2023
Beograd je zanemeo u sredu veče, kada se na Čukarici odigrala drama u kojoj je vozač autobusa na liniji 56 preminuo za vreme vožnje. Više putnika je lakše povređeno. Pre samog incidenta, u nameri da izbegne nesreću zakucao se u par automobila… »
Osetila sam da je tata nastradao! Ispovest ćerke vozača koji je preminuo za volanom: Govorio je da bi voleo da umre u…

Osetila sam da je tata nastradao! Ispovest ćerke vozača koji je preminuo za volanom: Govorio je da bi voleo da umre u…

Kurir 30.03.2023
"Imala sam običaj, još dok sam bila mala, da ga poljubim pre odlaska na posao. Juče mi je rekao : "Neka poljubićeš me kad se vratim", priča ćerka Živote Mitrovića (59) koji je preminuo juče dok je vozio autobus na liniji 56. Vozač autobusa "56"… »
„Juče mi je rekao: ‘Neka, poljubićeš me kad se vratim'“: Potresna ispovest ćerke nastradalog heroja vozača Živote

„Juče mi je rekao: ‘Neka, poljubićeš me kad se vratim'“: Potresna ispovest ćerke nastradalog heroja vozača Živote

Nova 30.03.2023
Vozač autobusa "56" Života Mitrović (59) iz Beograda osetio je sinoć da će mu pozliti za volanom i uspeo da spasi živote putnika i ostalih učesnika u saobraćaju tako što je autobus usmerio kao parkiranim vozilima i zid. Iza sebe je ostavio… »
"Govorio je da bi voleo da umre u autobusu": Potresna ispovest ćerke vozača autobusa koji je preminuo tokom vožnje…

"Govorio je da bi voleo da umre u autobusu": Potresna ispovest ćerke vozača autobusa koji je preminuo tokom vožnje…

Blic 30.03.2023
"Imala sam običaj, još dok sam bila mala, da ga poljubim pre odlaska na posao. Juče mi je rekao : "Neka poljubićeš me kad se vratim", priča ćerka Živote Mitrovića (59) koji je preminuo juče dok je vozio autobus na liniji 56. Vozač autobusa "56"… »
Supruga vozača autobusa koji je preminuo za volanom otkrila: Ovo je poslednje što mi je rekao! Njegov pozdrav uliva jezu!

Supruga vozača autobusa koji je preminuo za volanom otkrila: Ovo je poslednje što mi je rekao! Njegov pozdrav uliva jezu!

Kurir 30.03.2023
Vozač GSP Života Mitrović, koji je juče preminuo za volanom autobusa na liniji 56 na Čukarici, dva dana pre smrti imao je velikih zdravstvenih problema. Kako priča njegova supruga Rada, juče ju je pred odlazak na posao pozdravio rekavši "Zbogom… »
Jezivo predosećanje! Vozač koji je umro za volanom autobusa GSP, ženi pre dva dana izgovorio ove strašne reči (video)

Jezivo predosećanje! Vozač koji je umro za volanom autobusa GSP, ženi pre dva dana izgovorio ove strašne reči (video)

Kurir 30.03.2023
Potresan je bio prizor u sredu uveče na mestu gde je stajao autobus GSP-a sa linije 56 u kom je preminuo vozač Ž. M. (59). Do autobusa u kom je proveo poslednje trenutke života stigla je porodica vozača. Usred pitanja na koja nije bilo odgovora… »
Mediji: Teška saobraćajna nesreća na Čukarici, poginuo vozač na liniji 56

Mediji: Teška saobraćajna nesreća na Čukarici, poginuo vozač na liniji 56

Danas 30.03.2023
Vozač autobusa na liniji 56 poginuo je u teškoj saoraćajnoj nesreći koja se večeras dogodila na uglu ulica Trgovačka i Braća Vučković. Sedamnaest ljudi je povređeno na Čukarici kada je autobus GSP-a izazvao lančani sudar šest automobila… »
"Prekjuče mi je rekao da ga sahranim kod majke u grob": Potresne reči supruge vozača autobusa koji je umro za volanom u…

"Prekjuče mi je rekao da ga sahranim kod majke u grob": Potresne reči supruge vozača autobusa koji je umro za volanom u…

Blic 30.03.2023
Potresan je bio prizor u sredu uveče na mestu gde je stajao autobus GSP-a sa linije 56 u kom je preminuo vozač Ž. M. (59). Do autobusa u kom je proveo poslednje trenutke života stigla je porodica vozača. Usred pitanja na koja nije bilo odgovora… »
Ovo je vozač autobusa koji je preminuo za volanom: Života pre smrti uspeo da spreči veću tragediju (foto)

Ovo je vozač autobusa koji je preminuo za volanom: Života pre smrti uspeo da spreči veću tragediju (foto)

Blic 29.03.2023
Vozač autobusa Života M. (59) umro je večeras dok je bio za volanom autobusa na liniji 56. Autobus je, nakon što je vozaču pozlilo udario u nekoliko vozila, a onda se zakucao u ogradu. Na mesto nesreće ubrzo je stigla i njegova porodica: supruga i… »
Vozač GSP umro za volanom! Užas u Beogradu: Pozlilo mu tokom vožnje, autobus potom naleteo na 6 automobila

Vozač GSP umro za volanom! Užas u Beogradu: Pozlilo mu tokom vožnje, autobus potom naleteo na 6 automobila

Blic 29.03.2023
Života M, vozač (59) GSP-a preminuo je večeras tokom vožnje u Beogradu. Kako saznajemo, sve se odigralo na ulgu Trgovačke i Ulice Braće Vučković na Čukarici, kada je autobus GSP-a na liniji 56 naleteo na 6 putničkih vozila. - Svedoci su izjavili… »
"U zadnjim trenucima mislio je na to kako da spasi putnike": Prve slike stravične nesreće u Žarkovu, vozaču (59) nije bilo…

"U zadnjim trenucima mislio je na to kako da spasi putnike": Prve slike stravične nesreće u Žarkovu, vozaču (59) nije bilo…

Blic 29.03.2023
Vozač Života M. (59) umro je večeras tokom vožnje. On je bio za volanom autobusa na liniji 56 kada mu je pozlilo. Vozilo se nakon toga zakucalo u ogradu, a nekoliko putnika u autobusu je lakše povređeno. Kako saznajemo, sve se odigralo na uglu… »
"Moj otac je skoro 30 godina vozio na ovoj liniji, dan bolovanja nije imao": Potresne scene na mestu nesreće u Žarkovu, žena…

"Moj otac je skoro 30 godina vozio na ovoj liniji, dan bolovanja nije imao": Potresne scene na mestu nesreće u Žarkovu, žena…

Blic 29.03.2023
Vozač autobusa Života M. (59) umro je večeras dok je bio za volanom autobusa na liniji 56. Autobus je, nakon što je vozaču pozlilo udario u nekoliko vozila, a onda se zakucao u ogradu. Na mesto nesreće ubrzo je stigla i njegova porodica: supruga i… »

Vesti dana »