Povezane vesti

"Mislim da sanjam, samo da se beba rodi i bude živa i zdrava!" Za Kurir prva žena zatrudnela pomoću jajnih ćelija iz…

"Mislim da sanjam, samo da se beba rodi i bude živa i zdrava!" Za Kurir prva žena zatrudnela pomoću jajnih ćelija iz…

Kurir 30.03.2023
Plačem, drhtim, mislim da sanjam, ljubimo se, grlimo... Zahvaljujući timu VTO iz "Narodnog fronta", moja beta je konačno postala pozitivna! Našoj sreći nema kraja! Ali idemo korak po korak, do kraja. Još ne razmišljamo o imenu za bebu, samo nam je… »
GAK "Narodni front": Potvrđena prva trudnoća sa doniranom jajnom ćelijom

GAK "Narodni front": Potvrđena prva trudnoća sa doniranom jajnom ćelijom

Insajder 30.03.2023
Prva trudnoća sa doniranom jajnom ćelijom potvrđena je u GAK "Narodni front" kod pacijentkinje koja je prva ušla u taj program. Iz "Narodnog fronta" za Tanjug kažu da je u pitanju prvi pokušaj pacijentkinje i njenog supruga sa doniranim… »
Potvrđena prva trudnoća sa doniranim jajnim ćelijama

Potvrđena prva trudnoća sa doniranim jajnim ćelijama

Dnevnik 30.03.2023
BEOGRAD: Prva trudnoća sa doniranom jajnom ćelijom potvrđena je u GAK "Narodni front" kod pacijentkinje koja je prva ušla u taj program. Iz "Narodnog fronta" za Tanjug kažu da je u pitanju prvi pokušaj pacijentkinje i njenog supruga sa doniranim… »
Potvrđena prva trudnoća sa doniranim jajnim ćelijama u GAK "Narodni front"

Potvrđena prva trudnoća sa doniranim jajnim ćelijama u GAK "Narodni front"

Euronews 30.03.2023
Prva trudnoća sa doniranom jajnom ćelijom potvrđena je u GAK "Narodni front" kod pacijentkinje koja je prva ušla u taj program. Iz "Narodnog fronta" za Tanjug kažu da je u pitanju prvi pokušaj pacijentkinje i njenog supruga sa doniranim… »
Potvrđena prva trudnoća sa doniranim jajnim ćelijama u GAK "Narodni front"

Potvrđena prva trudnoća sa doniranim jajnim ćelijama u GAK "Narodni front"

Blic 30.03.2023
Od ove godine omogućen je postupak vantelesne oplodnje o trošku države i doniranim ćelijama iz Španije. Već je prošlo tri meseca od kako su u Srbiju stigle prve reproduktivne ćelije u banku reproduktivnih ćelija. Prva trudnoća sa doniranom… »
Potvrđena prva trudnoća sa doniranim jajnim ćelijama u GAK "Narodni front"

Potvrđena prva trudnoća sa doniranim jajnim ćelijama u GAK "Narodni front"

RTV 30.03.2023
BEOGRAD - Prva trudnoća sa doniranom jajnom ćelijom potvrđena je u GAK "Narodni front" kod pacijentkinje koja je prva ušla u taj program. Iz "Narodnog fronta" za Tanjug kažu da je u pitanju prvi pokušaj pacijentkinje i njenog supruga sa doniranim… »

Vesti dana »