Povezane vesti

Gocić: Sve odluke su u interesu ekipe

Gocić: Sve odluke su u interesu ekipe

Sport klub 30.03.2023
Podeli : Na konferenciji za medije, koja je u najavi bila posvećena predstojećem susretu Superlige sa Partizanom, ipak je u centru pažnje bila situacija oko Dušana Mandića, kapitena ekipe koji je odlukom trenera Živka Gocića odstranjen iz prvog… »
Gocić: Odstranjivanje Mandića odluka u interesu ekipe i kluba

Gocić: Odstranjivanje Mandića odluka u interesu ekipe i kluba

Politika 30.03.2023
Odluka koju sam doneo je isključivo u interesu ekipe i kluba. Nije bilo nikakvog sukoba ili bilo kakve nediscipline, rekao je trener vaterpolista Novog Beograda Živko Gocić povodom odstranjivanja iz tima kapitena Dušana Mandića. Strateg… »
Kako Živko Gocić objašnjava odluke o Mandiću i Jakšiću?

Kako Živko Gocić objašnjava odluke o Mandiću i Jakšiću?

Sportske.net 30.03.2023
''Odluka koju sam doneo je isključivo u interesu ekipe i kluba. Nije bilo nikakvog sukoba ili bilo kakve nediscipline'', rekao je trener vaterpolista Novog Beograda Živko Gocić povodom odstranjivanja iz tima kapitena Dušana Mandića na konferenciji za… »
Gocić o odstranjivanju Mandića: Koliko je ova odluka bila teška verovatno ne možete ni da pretpostavite

Gocić o odstranjivanju Mandića: Koliko je ova odluka bila teška verovatno ne možete ni da pretpostavite

Sportski žurnal 30.03.2023
Kao bivši kapiten reprezentacije, sa svim trofejima koje sam osvojio, da mogu i da pomislim nešto što bi bilo usmereno protiv nacionalnog tima i vaterpola u Srbiji, to je stvarno besmislica koja nije vredna komentara - konstatovao je Gocić. - Odluka… »
Zašto je Mandić izbačen iz tima? Oglasio se i Gocić: "Dugo sam igrao sa njim, nije u pitanju nedisciplina"

Zašto je Mandić izbačen iz tima? Oglasio se i Gocić: "Dugo sam igrao sa njim, nije u pitanju nedisciplina"

Mondo 30.03.2023
Živko Gocić otkrio je šta se dogodilo i zašto je Dušan Mandić izbačen iz tima. Živko Gocić otkrio je šta se dogodilo i zašto je Dušan Mandić izbačen iz tima. Dušan Mandić izbačen je iz tima Novog Beograda, odluku je doneo trener Živko… »
Gocić progovorio o mandiću: ‘Vi ne možete da pretpostavite koliko je ovo teška odluka!’

Gocić progovorio o mandiću: ‘Vi ne možete da pretpostavite koliko je ovo teška odluka!’

Hot sport 30.03.2023
Potez koji je podigao veliku prašinu! Vaterpolo klub Novi Beograd gradio je uoči sezone tim od kojeg se očekivalo da pokori Evropu i bez većih poteškoća osvoji trofeje na nacionalnom nivou. Rezultati su daleko od željenih, a očigledno je da unutar… »

Vesti dana »