Povezane vesti

Saznajemo: Saslušan hirurg sa VMA, ovo je njegova odbrana

Saznajemo: Saslušan hirurg sa VMA, ovo je njegova odbrana

Telegraf 30.03.2023
Rekao je da je bilo fizičkog sukoba koji se dogodio 5. januara i da su tada najverovatnije nastale povrede. Nikola Ostojić, hirurg sa VMA, koji je osumnjičen da je brutalno tukao suprugu I. O. (42) 27 dana u porodičnoj kući u Zemunu, danas je u… »
Hirurg sa VMA delimično priznao izvršenje krivičnog dela nasilje u porodici

Hirurg sa VMA delimično priznao izvršenje krivičnog dela nasilje u porodici

RTS 30.03.2023
U Trećem osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu saslušan je hirurg sa Vojnomedicinske akademije koji je uhapšen 1. februara zbog sumnje da je pretukao suprugu. Kako je za Tanjug rekao njegov branilac Đorđe Kalanj, osumnjičeni je delimično priznao… »
Saslušan hirurg sa VMA koji je pretukao suprugu: Priznao da je došlo do fizičkog sukoba

Saslušan hirurg sa VMA koji je pretukao suprugu: Priznao da je došlo do fizičkog sukoba

Nova 30.03.2023
Nikola Ostojić, hirurg sa VMA, koji je osumnjičen da je brutalno tukao suprugu I. O. (42) 27 dana u porodičnoj kući u Zemunu, danas je u Trećem osnovnom javnom tužilaštvu prvi put saslušan. „On je delimično priznao, jedan deo iz krivične… »
Hirurg koji je brutalno tukao ženu prvi put saslušan: Rekao da se sukobio sa ženom, pa zakukao pred tužiocem

Hirurg koji je brutalno tukao ženu prvi put saslušan: Rekao da se sukobio sa ženom, pa zakukao pred tužiocem

Blic 30.03.2023
Nikola Ostojić, hirurg sa VMA, koji je osumnjičen da je brutalno tukao suprugu I. O. (42) 27 dana u porodičnoj kući u Zemunu, danas je u Trećem osnovnom javnom tužilaštvu prvi put saslušan. "On je delimično priznao, jedan deo iz krivične prijave… »
Saslušan hirurg sa VMA osumnjičen da je zverski prebio suprugu: Otkrivamo šta je rekao pred tužiocem! "Žao mi je što..."

Saslušan hirurg sa VMA osumnjičen da je zverski prebio suprugu: Otkrivamo šta je rekao pred tužiocem! "Žao mi je što..."

Kurir 30.03.2023
Poznati plastični hirurg koji je zaposlen na VMA u Beogradu i još dve privatne klinike, osumnjičen je da je brutalno pretukao dugogodišnju suprugu 2. februara, danas je izneo odbranu pred Trećim osnovnim javnim tužilaštvom u Beogradu, pošto se do… »
Saslušan hirurg sa VMA osumnjičen da je brutalno prebio ženu! Priznao delo, pa zakukao pred tužiocem: "Žao mi je...!"

Saslušan hirurg sa VMA osumnjičen da je brutalno prebio ženu! Priznao delo, pa zakukao pred tužiocem: "Žao mi je...!"

Mondo 30.03.2023
Saslušan je hirurg sa VMA koji se sumnjiči da je pretukao ženu 2. februara. Saslušan je hirurg sa VMA koji se sumnjiči da je pretukao ženu 2. februara. Poznati plastični hirurg koji je zaposlen na VMA u Beogradu i još dve privatne klinike… »

Vesti dana »