Повезане вести
Шведска није више сигурна да ће се придружити НАТО-у до јула
Ал Јазеера 30.03.2023
Шведска је поднијела захтјев за придруживање војном савезу након руске инвазије на Украјину прошле године, али Мађарска и Турска нису одобрили кандидатуру. Шведски министар вањских послова рекао је како више није сигуран да ће… »
Шеф дипломатије Шведске: После нових приговора Мађарске, нисам сигуран да ћемо ући у НАТО до јула
Еуроневс 30.03.2023
Шведски министар спољних послова Тобијас Билстрем данас је изјавио да ''више није сигуран'' да ће његова земља моћи да се придружи НАТО-у до јула, након нових приговора Мађарске. Како наводи Ројтерс, Шведска је поднела захтев… »
Шеф дипломатије Шведске: Нисам сигуран да ћемо се придружити НАТО-у до јула
Телеграф 30.03.2023
Шведска влада је саопштила да озбиљно схвата наводе Турске, али је да постоје неки захтеви, као што је изручење људи које тражи Турска, а које не може да испуни. Шведски министар спољних послова Тобијас Билстрем данас је… »
Вести дана »
Најновије упозорење РХМЗ-а: Опасна појава захватила већи део Србије, овде време може бити опасно
Мондо пре 54 минутајош 10 повезаних
УКРАЈИНСКА КРИЗА: Кремљ: Русија жели мир у Украјини, а не примирје; Медији: Погођен танкер руске флоте у сенци "Дашан"
РТВ пре 2 сатајош 9 повезаних
Звездина постава за Штурм: Милојевић нема много дилема и то сада није добра вест
Нова пре 19 минутајош 11 повезаних





