Povezane vesti

Šok! Vesna Vukelić tvrdi: Dejan Dragojević "nije prešao u islam?!" Da li je ovo detalj koji je promakao svima

Šok! Vesna Vukelić tvrdi: Dejan Dragojević "nije prešao u islam?!" Da li je ovo detalj koji je promakao svima

Kurir 30.03.2023
Nedavno je kao bomba odjeknula vest da je pobednik Zadruge 5 Dejan Dragojević potvrdio da je promenio veru i prešao u islam. Tokom učešća u Zadruzi više puta je bio na meti osuda zbog toga što ne želi da se izjasni, ali to ga nije doticalo te je… »
Sve je zanimalo kako je ona reagovala! Dejan priznao da je promenio veru, a sada se oglasila njegova bivša tašta

Sve je zanimalo kako je ona reagovala! Dejan priznao da je promenio veru, a sada se oglasila njegova bivša tašta

Kurir 30.03.2023
Nedavno je kao bomba odjeknula vest da je pobednik Zadruge 5 D ejan Dragojević potvrdio da je promenio veru i prešao u islam. Tokom učešća u Zadruzi više puta je bio na meti osuda zbog toga što ne želi da se izjasni, ali to ga nije doticalo te je… »
Rada prvi put o promeni pola Mike i Gibe – progovorila o njihovim intimnim delovima: „Ista je kao moja, samo zategnuta“

Rada prvi put o promeni pola Mike i Gibe – progovorila o njihovim intimnim delovima: „Ista je kao moja, samo zategnuta“

Nova 30.03.2023
Učesnica rijaliti programa Rada Vasić progovorila je po prvi put o promeni pola sinova Mike i Gibe, koji su sada Ana i Ivana Nikolić. Blizanci Mika i Giba privukli su pažnju javnosti kada su promenili pol, a njihova majka Rada po prvi put je otkrila… »
Rada Vasić prvi put progovorila o promeni pola mike i gibe: "Videla sam kako izgleda, ista je kao moja, samo bolja"

Rada Vasić prvi put progovorila o promeni pola mike i gibe: "Videla sam kako izgleda, ista je kao moja, samo bolja"

Kurir 30.03.2023
U medijima je nedavno kao bomba odjeknula vest da su rijaliti učesnici Mika i Giba Vasić promenili po l i da se sada zovu Ivana i Ana Nikolić. Iako nisu krili želje i planove za operacijom promene pola, porodica Vasić nije želela da javno govori o… »
Rada Vasić prvi put o promeni pola Mike i Gibe: Progovorila o njihovim intimnim delovima tela, a evo kako je familija…

Rada Vasić prvi put o promeni pola Mike i Gibe: Progovorila o njihovim intimnim delovima tela, a evo kako je familija…

Blic 30.03.2023
Učesnica rijalitija "Zadruga" Rada Vasić progovorila je po prvi put o promeni pola sinova Mike i Gibe. Rada je otkrila kako njihova familija gleda na tranziciju blizanaca. - Familija cela, pa kad ja podržavam, nek podržava i familija. Nakon njihovog… »

Vesti dana »