Povezane vesti
Sud UN odbio odmrzavanje sredstava Centralne banke Irana
Slobodna Evropa 30.03.2023
Međunarodni sud pravde (ICJ) odbio je zahtev Irana da deblokira skoro 2 milijarde dolara sredstava koja pripadaju njegovoj centralnoj banci, a koju su SAD zamrzle zbog navodnih terorističkih napada. Sud sa sedištem u Hagu saopštio je da nema nadležnost… »
Međunarodni sud pravde: SAD ilegalno zamrznuo iransku imovinu
Al Jazeera 30.03.2023
Međunarodni sud pravde ističe da nema nadležnost nad 1,75 milijardi dolara zamrznute imovine iranske centralne banke, što je daleko najveći iznos koji Iran potražuje. Međunarodni sud pravde (ICJ) presudio je kako je Washington ilegalno dopustio sudovima… »
Međunarodni sud pravde nenadležan da odlučuje o zamrznutoj iranskoj imovini
Euronews 30.03.2023
Sudije međunarodnog suda pravde (MSP) u Hagu danas su donele presudu da nemaju nadležnost da odlučuju o zamrzavanju imovine iranske centralne banke, koja iznosi više od 1,57 milijardi dolara. Naveli su da ta presuda može da utiče na dodatnu imovinu… »
Vesti dana »
Rusi pristali da prodaju svoj deo u NIS-u! Ministarka Đedović Handanović prvi put o trećoj strani u pregovorima (video)
Kurir pre 8 minutajoš 53 povezane
Stravičan trenutak udara ruske krstareće rakete u zgradu u Ternopolju: Broj mrtvih porastao na 25, ranjene 73 osobe (video)
Kurir pre 3 satajoš 28 povezanih
Dijana Hrka i Milomir Jaćimović udružuju snage: Pozivaju građane da se pridruže protestu u subotu
Serbian News Media pre 1 satjoš 24 povezane
Guvernerka NBS: Delez izneo iz Srbije 130 miliona evra bez plaćanja poreza
Danas pre 3 satajoš 71 povezana
AMSS:Automobili na prelazima prolaze bez zadržavanja, kamioni čekaju od tri sata do šest sati
Novi magazin pre 1 satjoš 74 povezane



