Povezane vesti
Putin potpisao dekret o prolećnoj regrutaciji
Slobodna Evropa 30.03.2023
Ruski predsednik Vladimir Putin potpisao je dekret kojim se utvrđuje rutinska prolećna regrutacija i poziva 147.000 građana na obaveznu vojnu službu, javila je novinska agencija Tass, a preneo Rojters. Prošlog septembra Putin je potpisao naredbu kojom… »
Putin potpisao ukaz o regrutaciji 147.000 Rusa od 1. aprila
N1 Info 30.03.2023
Ruski predsednik Vladimir Putin potpisao je ukaz o prolećnoj regrutaciji prema kom će 147.000 ljudi biti pozvano u ruske vojne snage od 1. aprila do 15. jula. „Od 1. aprila do 15. jula 2023. godine sprovodiće se regrutacija ruskih državljana uzrasta od… »
Putin naredio prolećnu regrutaciju: Od 1. aprila pozivi za 147.000 ljudi
Nova 30.03.2023
Ruski predsednik Vladimir Putin potpisao je ukaz o prolećnoj regrutaciji, koja počinje 1. aprila i traje do 15. jula, a obuhvaćeno je 147.000 ljudi. „Sprovesti regrutaciju državljana Ruske Federacije starosti od 18 do 27 godina, koji nisu u rezervi, a… »
Vesti dana »
"Zaslužili smo ovo, mislima smo uz Vanju": U Partizanu su uz kapitena u istorijskoj noći
Mondo pre 2 satajoš 6 povezanih
"Zaslužuju da se o njima govori istinito", princ Hari reagovao na uvredu Donalda Trampa: "Izgubio sam prijatelje tamo"
Blic pre 4 satijoš 2 povezane






