Povezane vesti

"Umesto da se istušira radi ovo": Anđela ne zna Zvezdanovu bruku: "Gadno da gadnije ne može biti"

"Umesto da se istušira radi ovo": Anđela ne zna Zvezdanovu bruku: "Gadno da gadnije ne može biti"

Blic 31.03.2023
Zvezdan Slavnić za osam meseci uspeo je u bezbroj navrata da šokira gledaoce rijalitija "Zadruga". On je prvo prevario vanbračnu ženu Anu Ćurčić sa 22 godine mlađom Anđelom Đuričić, zatim je u više navrata pretio da će nauditi sebi, skakao… »
Milena Kačavenda protestuje ispred Skupštine zbog Zvezdana Slavnića Kuma Ane Ćurčić preti i planira da zove navijače…

Milena Kačavenda protestuje ispred Skupštine zbog Zvezdana Slavnića Kuma Ane Ćurčić preti i planira da zove navijače…

Blic 30.03.2023
Milena Kačavenda, koja je u javnosti postala poznata kao kuma Ane Ćurčić, koju je njen partner Zvezdan Slavnić u rijalitiju "Zadruga 6" javno prevario sa 22 godine mlađom Anđelom Đuričić, ne prestaje da vodi ratove u spoljnom svetu zbog… »
"Zvezdan i Moka su me tužili, rekli su da se plaše za svoju bezbednost": Milena Kačavenda iznenadila sve: "Žao mi je što…

"Zvezdan i Moka su me tužili, rekli su da se plaše za svoju bezbednost": Milena Kačavenda iznenadila sve: "Žao mi je što…

Blic 30.03.2023
Milena Kačavenda, koja je u prvim borbenim redovima odbrane svoje kume Ane Ćurčić, koju je nevenčani suprug Zvezdan Slavnić javno prevario u rijalitiju "Zadruga" sa 22 godine mlađom Anđelom, otkrila je svojim pratiocima na društvenim mrežama da… »

Vesti dana »