Povezane vesti

„Pala mi je kapuljača i jedan je uzviknuo: ‘Izvini brate, pogrešili smo, nisi taj'“: Saslušan mladić koji je…

„Pala mi je kapuljača i jedan je uzviknuo: ‘Izvini brate, pogrešili smo, nisi taj'“: Saslušan mladić koji je…

Nova 31.03.2023
Luka T. (29) koji je, napadnut i pretučen u ponedeljak na Zvezdari, saslušan je u toku istrage. On je rekao da se šetao ulicom kada mu je prišla grupa mladića. „Udarali su me po glavi i telu. Kada sam krenuo da padnem, spala mi je kapuljača. Tada… »
Saslušan mladić koji je pretučen na Zvezdari: Luka otkrio šta su mu napadači rekli: "Izvini brate, pogrešili smo, nisi…

Saslušan mladić koji je pretučen na Zvezdari: Luka otkrio šta su mu napadači rekli: "Izvini brate, pogrešili smo, nisi…

Blic 31.03.2023
Luka T. (29) koji je, napadnut i pretučen u ponedeljak na Zvezdari, saslušan je u toku istrage. On je rekao da se šetao ulicom kada mu je prišla grupa mladića. - Udarali su me po glavi i telu. Kada sam krenuo da padnem, spala mi je kapuljača. Tada… »
Pretučen mladić na Zvezdari: Tvrdi da su ga četvorica muškaraca udarala po glavi i telu

Pretučen mladić na Zvezdari: Tvrdi da su ga četvorica muškaraca udarala po glavi i telu

Blic 31.03.2023
Beogradska policija raspisala je potragu za mladićima koji su u ponedeljak na Zvezdari pretukla Luku T. (29). On je sa teškim povredama po telu primljen u Urgentni centar, ali se nalazi van životne opasnosti. Nezvanično, on je izjavio da se šetao… »
Pretučen mladić na Zvezdari: Tvrdi da su ga četvorica muškaraca udarala po glavi i telu

Pretučen mladić na Zvezdari: Tvrdi da su ga četvorica muškaraca udarala po glavi i telu

Blic 31.03.2023
Beogradska policija raspisala je potragu za mladićima koji su u ponedeljak na Zvezdari pretukla Luku T. (29). On je sa teškim povredama po telu primljen u Urgentni centar, ali se nalazi van životne opasnosti. Nezvanično, on je izjavio da se šetao… »
"Izvini, brate, pogrešili smo. Nisi taj": Mladić sa Zvezdare opisao kako su ga "greškom" pretukli na ulici

"Izvini, brate, pogrešili smo. Nisi taj": Mladić sa Zvezdare opisao kako su ga "greškom" pretukli na ulici

Telegraf 31.03.2023
Istragu vodi Prvo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu. Luka T. (29) koji je, napadnut i pretučen u ponedeljak na Zvezdari, saslušan je u toku istrage, saznaje "Telegarf.rs". On je rekao da se šetao ulicom kada mu je prišla grupa mladića. - Udarali… »
Pretučen mladić na Zvezdari: Luka tvrdi da su po glavi i telu udarala četvorica muškaraca, potraga u toku

Pretučen mladić na Zvezdari: Luka tvrdi da su po glavi i telu udarala četvorica muškaraca, potraga u toku

Telegraf 31.03.2023
Istragu je preuzelo Prvo osnovo javno tužilaštvo. Beogradska policija raspisala je potragu za mladićima koji su u ponedeljak na Zvezdari pretukla Luku T. (29), saznaje "Telegraf.rs". On je sa teškim povredama po telu primljen u Urgentni centar, ali se… »

Vesti dana »