Povezane vesti

Crno na belo – šta tačno piše u presudi Draganu J. Vučićeviću

Crno na belo – šta tačno piše u presudi Draganu J. Vučićeviću

N1 Info 31.03.2023
U presudi kojom je glavni i odgovorni urednik i vlasnik Informera Dragan J. Vučićević pravosnažno osuđen zbog vređanja novinara Jugoslava Ćosića, stoji da je bio dužan da plati 200.000 dinara na ime odštete. Imao je rok od tri meseca za isplatu… »
Dragan J. Vučićević ide u zatvor: Borac za slobodu laganja

Dragan J. Vučićević ide u zatvor: Borac za slobodu laganja

Vreme 31.03.2023
Komentar Kada su došli po Dragana ćutala sam, jer nisam Dragan…. Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević u ponedeljak 3. aprila ide, kako je sam rekao, u zatvor. On se, naime, svojevremeno malo razulario na Tviteru (dešava se svakom, da se ne… »
Burno na konferenciji Dragana J. Vučićevića: Novinari N1 i Danasa napustili salu VIDEO

Burno na konferenciji Dragana J. Vučićevića: Novinari N1 i Danasa napustili salu VIDEO

Nova 31.03.2023
Konferencija za novinare na kojoj je glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević najavio da u ponedeljak odlazi na izdržavanje šestomesečne zatvorske kazne i na kojoj je ponovo pokušao da obmanjuje javnost, pretvorila se u napad na novinare N1 i… »
Kako je izgledala rasprava novinara na Vučićevićevoj konferenciji (VIDEO)

Kako je izgledala rasprava novinara na Vučićevićevoj konferenciji (VIDEO)

N1 Info 31.03.2023
Konferencija za novinare na kojoj je glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević najavio da u ponedeljak odlazi na izdržavanje šestomesečne zatvorske kazne i na kojoj je ponovo pokušao da obmanjuje javnost, pretvorila se u napad na novinare N1 i… »
Glavni urednik "Informera" potvrdio da ide u zatvor: "Stupiću u štrajk glađu sa dva zahteva"

Glavni urednik "Informera" potvrdio da ide u zatvor: "Stupiću u štrajk glađu sa dva zahteva"

Euronews 31.03.2023
Dragan J. Vučićević, glavni urednik "Informera", izjavio na konferenciji za novinare da u ponedeljak ujutru ide na odsluženje zatvorske kazne u zatvor u Bačvanskoj ulici u Beogradu i da će odmah čim uđe u zatvor krenuti u štrajk glađu jer traži… »
Vučićević pred odlazak u zatvor: Ja sam sada višestruko osuđivani kriminalac

Vučićević pred odlazak u zatvor: Ja sam sada višestruko osuđivani kriminalac

Novi magazin 31.03.2023
Glavni urednik Informera Dragan Vučićević izjavio je danas da u ponedeljak odlazi na izdržavanje šestomesečne zatvorske kazne po krivičnoj tužbi novinara Jugoslava Ćosića i ocenio da je on zbog toga sada "višestruko osuđivani kriminalac"… »
Novinari N1 i Danasa napustili Vučićevićevu konferenciju zbog vređanja

Novinari N1 i Danasa napustili Vučićevićevu konferenciju zbog vređanja

N1 Info 31.03.2023
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević izjavio je na konferenciji za novinare koju je organizovao da u ponedeljak odlazi na izdržavanje šestomesečne zatvorske kazne po krivičnoj tužbi novinara Jugoslava Ćosića i ocenio da je on zbog toga… »

Vesti dana »