Povezane vesti
Inflacija u Francuskoj usporila prvi put u tri meseca
Bloomberg Adria 31.03.2023
Rast cena u Francuskoj je usporio prvi put u poslednja tri meseca, slično kao što je bio slučaj i u drugim velikim privredama evrozone. Najveći razlog za pad bile su niže cene energije, koje su prošle godine skočile nakon izbijanja rata u Ukrajini… »
Inflacija u evrozoni usporila na 6,9 odsto u martu
Novi magazin 31.03.2023
Inflacija u 20 zemalja koje koriste evro kao valutu u martu usporila je na 6,9 odsto, čime je dostigla najniži nivo u poslednjih godinu dana. Cene hrane su i dalje u porastu, a cene energenata su pale, saopštila je danas evropska agencija za statitstiku… »
U martu zabeležen značajan pad inflacije u evrozoni! Stručnjaci ipak tvrde da pad cena neća zaustaviti rast kamata
Blic 31.03.2023
Inflacija u zoni evra je značajno pala u martu pošto su cene energenata nastavile da padaju, dok su osnovni troškovi porasli na najviši nivo u istoriji. Ukupna inflacija u dvadestočlanom bloku je u martu iznosila 6,9 odsto, prema preliminarnim podacima… »
Inflacija u evrozoni opala najviše do sada
Biznis.rs 31.03.2023
Posledica pada cena energije. Inflacija u evrozoni pala je najviše do sada, ali je novi maksimum za osnovni rast cena istakao težak zadatak sa kojim se suočava Evropska centralna banka (ECB) koja treba da odluči o daljem podizanju kamatnih stopa… »
Vesti dana »
Vule Avdalović o moćnoj Zvezdi: ''Već u prvom poluvremenu se videlo koliko su kvalitetni''
Sportske.net pre 42 minutajoš 64 povezane
Trampove nove globalne carine: Kako će funkcionisati i šta je sledeće?
Telegraf pre 27 minutajoš 33 povezane
U Beogradu završen protest sudija, tužilaca i advokata koji se protive novim pravosudnim zakonima
Beta pre 6 satijoš 40 povezanih






