Povezane vesti

Nastavlja se ”rat” trenera večitih - Matijašević zapanjen: Nikad u karijeri nisam doživeo niti video takav prostakluk i…

Nastavlja se ”rat” trenera večitih - Matijašević zapanjen: Nikad u karijeri nisam doživeo niti video takav prostakluk i…

Sportski žurnal 31.03.2023
Naredni meč večitih zakazan je za subotu, 1. april, od 19.30 u Sportskom centru ”Voždovac”, na Banjici. Prva utakmica četvrtfinala plej-ofa Superlige između večitih rivala, Partizana i Crvene zvezde, koja je završena dominantnom pobedom… »
Otkriveno: Zbog ovoga je Novak Đoković, osvedočeni zvezdaš bio na utakmici Partizana

Otkriveno: Zbog ovoga je Novak Đoković, osvedočeni zvezdaš bio na utakmici Partizana

Večernje novosti 31.03.2023
NOVAK Đoković ujedinio je navijače Partizana i Crvene zvezde. Dočekan je na meču Evrolige ovacijama iz oba tabora. Sada je otkriven razlog zbog koga je bio na utakmici crno-belih. FOTO. M. Vukadinović Legendarni teniser gledao je 24. marta iz… »
Trener Zvezde optužio kolegu iz Partizana za neviđeni prostakluk

Trener Zvezde optužio kolegu iz Partizana za neviđeni prostakluk

Nova 31.03.2023
Bura se ne stišava. Prva utakmica četvrtfinala plej-ofa Superlige u odbojci između večitih rivala, Partizana i Crvene zvezde, koja je završena dominantnom pobedom crveno-belih od 3:0 izazvala je buru dešavanja na terenu, a sve to se nakon poslednjeg… »
Zbog njega mi se roditelji prevrću u grobu! Užasna svađa trenera "večitih": U životu to nisam doživeo!

Zbog njega mi se roditelji prevrću u grobu! Užasna svađa trenera "večitih": U životu to nisam doživeo!

Mondo 31.03.2023
Treneri Crvene zvezde i Partizana se posvađali posle "večitog" derbija. Treneri Crvene zvezde i Partizana se posvađali posle "večitog" derbija. Na odbojkaški "večiti" derbi u kome je Crvena zvezda savladala Partizan 3:0 (25:22, 25:19, 25:18) veliku… »
Matijašević odgovorio Janiću: "Zbog njegovih uvreda mi se otac i majka prevrću u grobu!"

Matijašević odgovorio Janiću: "Zbog njegovih uvreda mi se otac i majka prevrću u grobu!"

Sportske.net 31.03.2023
Odbojkaši Crvene zvezde savladali su Partizan sa 3:0 u prvoj utakmici četvrtfinalne serije plej-ofa šampionata Srbije. Ipak, više od same utakmice pažnju je privuklo obraćanje trenera crno-belih Bojana Janića koji je optužio trenera "večitog"… »
"Psovao mi je mrtvog oca i majku"! Oglasio se trener Zvezde i optužio kolegu sa klupe Partizana za neviđeni prostakluk

"Psovao mi je mrtvog oca i majku"! Oglasio se trener Zvezde i optužio kolegu sa klupe Partizana za neviđeni prostakluk

Večernje novosti 31.03.2023
Sukob između Nikole Matijaševića i Bojana Janića izgleda da se neće tek tako rešiti... Bilo je varnica između njih i na duelu koji je odigran u poslednjem kolu ligaškog dela, a vrhunac je dostignut na otvaranju plej-ofa tri dana kasnije. FOTO: M… »

Vesti dana »