Povezane vesti

Lalatović: Pristao sam na misiju za koju mnogi misle da je nemoguća

Lalatović: Pristao sam na misiju za koju mnogi misle da je nemoguća

Sportski žurnal 31.03.2023
Ističe da ga borba za opstanak motiviše. Trener fudbalera Mladosti iz Novog Sada Nenad Lalatović izjavio je, na konferenciji za medije, da će njegov tim dati sve od sebe da iznenadi Crvenu zvezdu. Fudbaleri Crvene zvezde sutra od 18 časova dočekuju… »
Milojević: Verujem u Zvezdinu pobedu

Milojević: Verujem u Zvezdinu pobedu

Danas 31.03.2023
Trener Crvene zvezde Miloš Milojević izneo je očekivanja pred utakmicu 28. kola Superlige Srbije, koju njegov tim igra u subotu kod kuće protiv Mladosti GAT od 18 časova. On je istakao da očekuje pobedu svog tima. „Pristup i priprema utakmice, sve… »
Lalatović o nemogućoj misiji: "Po rezultatima sam među četiri najuspešnija trenera u Srbiji"

Lalatović o nemogućoj misiji: "Po rezultatima sam među četiri najuspešnija trenera u Srbiji"

Večernje novosti 31.03.2023
TRENER fudbalera Mladosti iz Novog Sada Nenad Lalatović izjavio je, na konferenciji za medije, da će njegov tim dati sve od sebe da iznenadi Crvenu zvezdu. FOTO: FK Crvena zvezda Fudbaleri Crvene zvezde sutra od 18 časova dočekuju ekipu Mladosti iz… »
Lalatović: Pristao sam na misiju za koju mnogi misle da je nemoguća

Lalatović: Pristao sam na misiju za koju mnogi misle da je nemoguća

Dnevnik 31.03.2023
NOVI SAD: Trener fudbalera Mladosti iz Novog Sada Nenad Lalatović izjavio je, na konferenciji za medije, da će njegov tim dati sve od sebe da iznenadi Crvenu zvezdu. Fudbaleri Crvene zvezde sutra od 18 časova dočekuju ekipu Mladosti iz Novog Sada u… »
Lalat pred Zvezdu: ''Hrabar sam i umem da pravim rezultate''

Lalat pred Zvezdu: ''Hrabar sam i umem da pravim rezultate''

Sportske.net 31.03.2023
Najteži mogući izazov imaće ekipa Mladosti GAT sutra od 18 časova, kada će na stadionu ''Rajko Mitić'' gostovati aktuelnom šampionu i vodećoj ekipi u Superligi, Crvenoj zvezdi. Trener Nenad Lalatović je preuzeo Mladost GAT u nezavidnoj situaciji… »
Milojević: Želimo pobedu i nova tri boda pred našom publikom

Milojević: Želimo pobedu i nova tri boda pred našom publikom

Politika 31.03.2023
Trener fudbalera Crvene zvede Miloš Milojević izjavio je pred utakmicu sa ekipom Mladosti iz Novog Sada da želi pobedu i nova tri boda pred domaćom publikom. Fudbaleri Crvene zvezde sutra od 18 časova dočekuju ekipu Mladosti iz Novog Sada u utakmivi… »
Batak pred derbi sa crno-belima: Prihvatamo ulogu favorita

Batak pred derbi sa crno-belima: Prihvatamo ulogu favorita

Sportski žurnal 31.03.2023
Fudbaleri Vojvodine sutra od 20 časova dočekuju ekipu Partizana u okviru 28. kola Super lige Srbije. Trener fudbalera Vojvodine Radoslav Batak izjavio je danas na konferneciji za medije da njegova ekipa prihvata ulogu favorita pred utakmicu sa… »
Milojević: Idealno bi bilo da overimo titulu u derbiju protiv Partizana

Milojević: Idealno bi bilo da overimo titulu u derbiju protiv Partizana

Sportski žurnal 31.03.2023
Fudbaleri Crvene zvezde sutra od 18 časova dočekuju ekipu Mladosti iz Novog Sada u utakmivi 28. kola Super lige Srbije. Trener fudbalera Crvene zvezde Miloš Milojević rekao je danas da bi bilo idealno da njegova ekipa u utakmici protiv Partizana… »
Milojević pred Mladost GAT: Niko nije motivisaniji od nas na Marakani

Milojević pred Mladost GAT: Niko nije motivisaniji od nas na Marakani

Euronews 31.03.2023
Crvena zveda u subotu od 18.00 (TV Arena 1 Premium) dočekuju Mladost GAT na stadionu "Rajko Mitić" u okviru 28. kola Mozzart Bet Superlige Srbije. Aktuelni šampion i lider na tabeli nakon 27 odigranih kola ima 18 bodova više od drugoplasiranog TSC-a i… »
Batak: "Možemo prihvatiti ulogu favorita, neće nas zavarati rezultati Partizana"

Batak: "Možemo prihvatiti ulogu favorita, neće nas zavarati rezultati Partizana"

Sportske.net 31.03.2023
Fudbaleri Vojvodine u 28. kolu Super lige Srbije dočekuju ekipu Partizana, a trener te ekioe Radoslav Batak smatra da je ovo jedna od važnijih utakmica u borbi za plasman u Evropu. Uoči ovog susreta, Vojvodina je peta na tabeli sa 47 bodova, dok je… »
"Ne zaboravite lalatovića": Trener Zvezde pred Mladost GAT

"Ne zaboravite lalatovića": Trener Zvezde pred Mladost GAT

Večernje novosti 31.03.2023
Trener fudbalera Crvene zvezde Miloš Milojević izjavio je pred utakmicu sa ekipom Mladosti iz Novog Sada da želi pobedu i nova tri boda pred domaćom publikom. FOTO: FK Crvena zvezda Fudbaleri Crvene zvezde sutra od 18 časova dočekuju ekipu Mladosti… »
Milojević ni reči o smeni: "Idealno bi bilo da na derbiju overimo titulu!"

Milojević ni reči o smeni: "Idealno bi bilo da na derbiju overimo titulu!"

Sportske.net 31.03.2023
Fudbaleri Crvene zvezde u subotu od 18 sati na stadionu "Rajko Mitić" igraju utakmicu 28. kola Super lige Srbije. Crveno-beli tri kola pre kraja "regularnog" dela šampionata imaju 18 bodova više od prvog pratioca TSC-a iz Bačke Topole, ali šampionska… »
Lalatović optimista pred meč sa Zvezdom: Nikad ne razmišljam o porazu

Lalatović optimista pred meč sa Zvezdom: Nikad ne razmišljam o porazu

Sportski žurnal 31.03.2023
Mladost GAT bez bele zastave pred sutrašnje gostovanje Crvenoj zvezdi. U veoma teškoj, nikako i bezizlaznoj situaciji nalaze se fudbaleri „fenjeraša“ u Super ligi, ekipe Mladosti GAT. Debitant u eliti teško osvaja bodove, to jeste činjenica, ali… »

Vesti dana »