Povezane vesti

Matić: Bestidna odbrana Radomira Markovića, kao da sam ja na optuženičkoj klupi

Matić: Bestidna odbrana Radomira Markovića, kao da sam ja na optuženičkoj klupi

N1 Info 31.03.2023
"Ćuruvija dočekao bombe, a Veran Matić ih pravda" - na to bi mogla da se svede odbrana prvooptuženog Radomira Markovića, bivšeg šefa Resora državne bezbednosti „tajne policije“, koji se nalazi na izdržavanju jedinstvene kazne zatvora… »
Matić: Nerešeni zločini su i doveli do atmosfere u kojoj ponovo neko može da bude proganjan i ubijen

Matić: Nerešeni zločini su i doveli do atmosfere u kojoj ponovo neko može da bude proganjan i ubijen

Insajder 31.03.2023
„To što sam sada ja meta istih onih koji su optuženi za ubistvo Slavka Ćuruvije je od ovog trenutka problem države, a ne moj lično. Nerešeni zločini su i doveli do atmosfere u kojoj ponovo neko može da bude proganjan i ubijen“, napisao je… »
Ćuruvija dočekao bombe, a Veran Matić ih pravda

Ćuruvija dočekao bombe, a Veran Matić ih pravda

Radio 021 31.03.2023
Na to bi mogla da se svede odbrana prvooptuženog Radomira Markovića, bivšeg šefa Resora državne bezbednosti "tajne policije". Marković se nalazi na izdržavanju jedinstvene kazne zatvora, izrečene u pravosnažnim presudama za ubistvo: četiri… »
Bestidna teza da ja opravdavam bombardovanje Srbije: Veran Matić u autorskom tekstu o odbrani Radeta Markovića za ubistvo…

Bestidna teza da ja opravdavam bombardovanje Srbije: Veran Matić u autorskom tekstu o odbrani Radeta Markovića za ubistvo…

Kurir 31.03.2023
Ćuruvija dočekao bombe, a Veran Matić ih pravda. Na to bi mogla da se svede odbrana prvooptuženog Radomira Markovića, bivšeg šefa Resora državne bezbednosti „tajne policije“, koji se nalazi na izdržavanju jedinstvene kazne zatvora, izrečene… »

Vesti dana »